Falbierski kolejnym wzmocnieniem Polonii

Dzisiaj oficjalne media Polonii ogłosiły kolejny transfer. Do zespołu dołącza Bartosz Falbierski, o którego testach jakichś czas temu informowaliśmy. Pomocnik w poprzednim sezonie występował w CLJ u-19 w barwach MKS-u Polonii Warszawa.

Bartosz Falbierski

Obok Dawida Łąckiego był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy. W 25 meczach strzelił 6 goli i zanotował 8 asyst. Ofensywny środkowy pomocnik podpisał z seniorską Polonią dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na pół roku.

Author: muchomor

11 thoughts on “Falbierski kolejnym wzmocnieniem Polonii

  1. Właściwie siódmy – Michalski, Xabi, Bajdur, Kluska, Terpiłowski, Vasin i teraz Falbierski. Przy czym on też raczej może zagrać niżej w środku pola.

   Tylko na razie nie było info o przedłużeniu umów z Michalskim, Bajdurem i Xabim (mieli je do 30.06), a Vasin może znów zostać wypożyczony.

  2. Mam nadzieję, że to zwiastun pozbycia się drewnianego Kluchy ulubieńca wuefisty

  3. A ja akurat lubię Kluskę. zawsze daje z siebie 100% jak jest na boisku. Jest to też polonista i moim zdaniem jeżeli ociosa sobie nogę to jest to materiał na 1 ligę

  1. Michalski z Bajdurem nie są pierwszej młodości a jednocześnie jeszcze mogą sporo pokazać. Dobrze, że chłopak wchodzi do składu, bo będzie się mógł dużo od nich nauczyć. Przeskok pomiędzy CLJ a seniorską piłką jest duży. Ważne by dostawał szanse. Ja się cieszę bardzo. Atnoni też powinien więcej grać.

  2. Wg mnie powinien Falberski iść na wypożyczenie, najlepiej do II ligi. Szkoda czasu, żeby wprowadzał się do piłki seniorskiej treningami, czy kopaniem się w V lidze.

 1. Grał w reprezentacji U-16 więc coś tam na pewno potrafi. Ja tam się cieszę, że przychodzi kolejny z MKS-u. W meczu decydującym o utrzymaniu to właśnie nasi wychowankowie zdobywali bramki. Oby Antek i Bartek okazali się przynajmniej takimi Krzyśkiem i Biedroną. Powodzenia!

Dodaj komentarz