Polonia zainteresowana byłym pomocnikiem Widzewa Łódź

W sieci pojawiła się kolejna „kaczuszka” odnośnie potencjalnego wzmocnienia „Czarnych Koszul”. Podobno Polonia interesuje się prawym pomocnikiem (lub ofensywnym) Widzewa Łódź Ernestem Terpiłowskim.  

Terpiłowski jest wolnym zawodnikiem. Po koniec maja Widzew poinformował, że nie będzie przedłużał umowy 22-latka.

Wychowanek Lechii Dzierżoniów w poprzednim sezonie zaliczył dla RTS-u 17 meczów w Ekstraklasie, w których zdobył jedną bramkę (przeciwko Jagiellonii Białystok). Do bilansu należy dodać także 3 spotkania w Pucharze Polski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Polonia zainteresowana byłym pomocnikiem Widzewa Łódź

 1. Jeśli do nas przyjdzie to będzie chyba duże wzmocnienie.
  Dlaczego chyba ?
  Sporo grał w zeszłym sezonie w ekstraklasie, ale na statusie młodzieżowca. Teraz ten status stracił i schodzi piętro niżej.
  To tak jakby Koton stracił ten status i odszedł do drużyny z ogona drugiej ligi. No przecież byłby tam dużym wzmocnieniem.
  I tak będzie z tym Ernestem u nas.
  Chyba !

 2. Widzisz Olo ten przepis o mlodziezowcu co robi ze chlopak gral a teraz z jakis powodow go w extraklasie nie chca i takich chlopakow jest wiecej.. i co my wiemy ano to nie daj pije do tych chopakow ze nic nie wiemy dlatego ze gral bo jest glupi przpis i nie wiemy czy byl dobry….i my chcemy gonic jako Polska ranking krajowy zeby dostac sie do pierwszej 15 zeby korzystac z kasy Uefa bo to miejsce to gwarantuje a my co robimy jako pzpn my mamy przpisy ktore to uniemozliwjaja przy tak wyrownanej stawce moze jeszcze juiora lub tramkarza wymog dodajmy i jeszcze wiecej kasy za to dajmy a napewno kasy z uefa nie zobaczymy za to zobacza to male panstwa ktore mysla jak rozwijac pike a nie sztucznie podtrzymywac karme dla managerow….i to jest ta Polska mysl trenerska i dzialaczowska.

Dodaj komentarz