Maliszewski żegna się z akademią MKS-u

Trener Michał Maliszewski za pośrednictwem portalu Facebook poinformował, że żegna się z akademią MKS-u Polonia Warszawa (był związany z K6 od prawie 30 lat). Pełne oświadczenie w rozwinięciu niusa.

Prawie 30 lat spędzonych w klubie Polonia Warszawa to długi okres. Najpierw jako zawodnik wszystkich kategorii wiekowych, następnie trener, koordynator szkolenia itp. Zabrakło by tu miejsca, aby opisać co dał mi ten klub i ile mu zawdzięczam. Dlatego na koniec krótko, bez oświadczeń, internetowych statementów i innych kolaży ze zdjęciami z boiska i nie tylko.

Dziękuję wszystkim za wszystko czego doświadczyłem. Funkcjonowałem w strefie komfortu, która stale pobudzała moją strefę rozwoju. Przepraszam jak zdarzyło mi się kogoś urazić albo choćby zdenerwować.

Gregoire Nitot, Paweł Olczak trzymam kciuki za powrót klubu do ekstraklasy i podejmowanie działań, które będą miały na celu rozwój całej organizacji.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz