Rezerwy deklasują Unię Warszawa w „małych derbach”

Pogrom, dominacja, deklasacja – tak pokrótce można by spuentować wczorajszą konfrontację rezerw „Czarnych Koszul”, które w premierowym spotkaniu 28 kolejki Decathlon V ligi rozbiły Unię Warszawa 11:1. O ile po pierwszej połowie polonijni „rezerwiści” schodzili do szatni prowadząc „skromnie” 3:0, tak po zmianie stron podopieczni Damiana Falkowskiego urządzili sobie istny festiwal strzelecki, aplikując rywalom aż 8 trafień. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

 

07.06.24 r., Warszawa
Polonia II Warszawa – Unia Warszawa 11:1 (3:0)
bramki: Jan Parafianowicz 10, Piotr Śledziewski 26 i 51, Mateusz Kaim 31, Szymon Dąbrowski 47 i 60,  Ilja Latsyba 68, Krystian Tymendorf 74,  Dawid Keller 81, Paweł Tarnowski 85 (k), Kacper Żakowski 88

Polonia II: Oskar Wiśniewski – Adam Smulski, Jakub Olesiński (60. Kacper Jarosz), Karol Skalski (46. Adrian Rowicki) – Szymon Dąbrowski (60. Piotr Ziembicki Ż), Jan Parafianowicz (46. Kacper Żakowski), Emre Çelik (55. Jakub Kondeja), Dawid Keller, Mateusz Kaim (55. Ilja Latsyba) – Krystian Tymendorf, Piotr Śledziewski (55. Paweł Tarnowski)

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

1 thought on “Rezerwy deklasują Unię Warszawa w „małych derbach”

  1. Gratuluje wyniku tylko co to daje grac w tak niskiej lidze minimum dla rezerw powinna byc 4 liga tam takich wynikow by nie bylo a koszty i wyjazdy podobne w koncu ktos to w klubie powinien zrozumiec i nakazac zeby rezerwy musialy awansowac do tej 4 ligi i wprowadzic kary dla zawodnikow z jedynki za opiepszanie sie w rezerwach …wogle po co my dobieramy takich mlodych do jedynki jak oni nie maja szas na plac w jedynce a nie chca grac na 100% zeby sie rozwijac w dwojce…..papierowe gwiazdy nie dajace rady w 6 lidze ktore sa w kadze 1 ligowca? to powinno sie skonczyc.

Dodaj komentarz