Polonia pożegna Fadeckiego?

Nasze źródła okołoklubowe sugerują, że jednym z zawodników, którzy prawdopodobnie opuszczą w tym okienku Polonię będzie Wojciech Fadecki. Wahadłowy kończy swój kontrakt, a w klubie nie zamierzają go przedłużyć.

Wojciech Fadecki

Fadecki na K6 trafił, podobnie jak wspomniany rano Piotr Marciniec, jako jedno ze wzmocnień (przychodził z Raduni Stężyca) przed rundą wiosenną sezonu 2021/22.

Przez 2,5 roku w barwach „Czarnych Koszul” rozegrał 72 spotkania, w których zdobył 17 goli. Podobnie jak „Cygan” awansował z Polonią z III do II i z II do I ligi. W poprzednim sezonie był drugim, najskuteczniejszym strzelcem zespołu.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Polonia pożegna Fadeckiego?

  1. Wszystko ma swój początek i koniec, Fadecki jak i Marciniec oraz Tomczyk w 2 lidze robili fajną różnicę na boisku ale na 1 ligę nie nadają się totalnie. Miło patrzeć jak zarząd wreszcie zaczyna podejmować właściwe decyzje. Kluchę bym natomiast zostawił jako zmiennika, wychowanek – typowy walczak zawsze może zaskoczyć z ławy. Krzysiowi i Biedronie dać w przyszłym sezonie jak najwięcej minut na boisku żeby się ogrywali i zbierali doświadczenie. Myślę, że z tej mąki będzie chleb.

  2. Wojtek niezły zawodnik. Jak będzie grał tak dobrze w defensywie jak w ofensywie to jeszcze o nim usłyszymy. Uczył się tej ligi jak i inni zawodnicy Polonii. Początek, słaby choć grał w podstawowej 11. Końcówka sezonu znacznie lepsza, poprawił dynamikę i nieustępliwość. Dzięki za ważne bramki dla Polonii.

Dodaj komentarz