Kowalski-Haberek: Ten punkt może mieć ogromne znaczenie w perspektywie całego sezonu

Na finał naszych materiałów po meczu z Zagłębiem Sosnowiec – mamy dla Was wywiad z obrońcą „Czarnych Koszul” Maciejem Kowalskim-Haberkiem, którego oprócz oceny spotkania poprosiliśmy m.in. o diagnozę problemów w bloku polonijnej defensywy podczas wczorajszej konfrontacji. Video w rozwinięciu newsa.

Maciej Kowalski-Haberek

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

10 thoughts on “Kowalski-Haberek: Ten punkt może mieć ogromne znaczenie w perspektywie całego sezonu

  1. Bardzo ładnie Maciek opowiada. Może częściej z nim wywiady? Ktoś z chłopaków po meczu ze Siarką w III lidze gadał że sie wnerwili po stracie bramki. A tu Maciek gada że na chłodno, bez emocji grają. Czy to możliwe?

  2. Dziwi to, że nawet grając o być albo nie być, grają tak na chłodno. Miejsce w tabeli pokazuje, że to nie jest dobra zasada. Za mało angażują się w grę. Tak jakby nie interesowało ich o co grają.

  3. Tak moze szczegolnie ze dzis Resovia pokonala Tychy…oby nie mialo znaczenia te 2 stracone punkty bo czuc oddnech druzyny na spadkowj pozycji za plecami a jeszcze jest 6 kolejek i wypowiedzi pilkarzy nie napewiaja optymismem a raczej minimalizmem co jest w sporcie nie do zakceptowania …dziwie sie w tej wypowiedzi nie ma ani energi ani sportowej zlosci…i dlatego mam obawy szczegulnie po dzisiejszym wyniku Resovi.

  4. Czyli po następnej kolejce – Witaj strefo spadkowa! Dziwnie to wygląda. Nawet jeśli nie ma „spółdzielni” to i tak spadniemy bo w Polonii panuje minimalizm żeby nie powiedzieć wręcz że V kolumna.

    1. Jaki pan taki kram. Za taką wypowiedź do kamer MKH powinien być odsunięty do rezerw. To jest kpina z klubu i kibiców.

  5. Brak sportowej złości za Kamykiem powtórzę i za mało gry do przodu a za dużo w bok i do tyłu(nawet jak przegrywamy 2-0). Za mało też gry kombinacyjnej i wypracowanych schematów i tylko wrzutki w pole karne, taki brytyjski futbol w słabym wykonaniu. Na plus krótki róg z którego Bajdi prawie bramę załadował. A co ta Resovia odwaliła w Tychach???!!! Aż strach się bać co to będzie po meczu z Lechią.

Dodaj komentarz