„Remisowy niedosyt” rezerw Polonii z PAF-em Płońsk

W zaległym spotkaniu 15 kolejki Decathlon V ligi rezerwy warszawskiej Polonii zremisowały dziś na wyjeździe z PAF-em Płońsk 2:2. Mimo że do 53 minuty podopieczni Damiana Falkowskiego prowadzili 2:0 po dublecie Adriana Rowickiego, to gospodarze zdołali wyrównać straty, a w doliczonym czasie gry piłki meczowej nie wykorzystał Paweł Tomczyk, marnując jedenastkę…

09.03.2024 r., Płońsk
PAF Płońsk – Polonia II Warszawa 2:2 (0:1)
bramki: Adrian Rowicki 40 i 53

Polonia II: Krzysztof Bąkowski – Filip Arak Ż, Sebastian Olczak, Jakub Kondeja Ż  – Szymon Dąbrowski (70. Adam Smulski), Antoni Grzelczak, Dawid Keller Ż (65. Emre Celik), Adrian Rowicki, Mateusz Kaim – Krystian Tymendorf (65. Paweł Tarnowski), Paweł Tomczyk

W 92 minucie Paweł Tomczyk nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz rywali obronił).

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

2 thoughts on “„Remisowy niedosyt” rezerw Polonii z PAF-em Płońsk

1. Aż się w Lublinie na konferencji pytali dlaczego nie gra Tomczyk (omal nie pozbawił Motoru awansu do I ligi jak ktoś nie pamięta – na k6 1:1, Kalisz przegrał, Motor do baraży, które wygrał).