Polonia lepsza w sparingu z Victorią Sulejówek

Polonia rozegrała dziś sparing wyrównawczy (dla zawodników, którzy nie grali na meczu z Arką Gdynia) z Victorią Sulejówek (9. zespół III ligi). Wygraliśmy 3:0.

Wojciech Fadecki, Paweł Tomczyk

W 90. minucie Jan Dźwigała (Victoria) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Lemanowicz obronił).

18 lutego 2024 r.
Polonia – Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)
bramki: Wojciech Fadecki 4, Jakub Piątek 40, Paweł Tomczyk 60 I (k)

Polonia: Adrian Sandach (46. Jakub Lemanowicz) – Filip Arak, Wiktor Pleśnierowicz, Jakub Kondeja – Antoni Grzelczak, Oliwier Wojciechowski (61.Dawid Keller), Władysław Ochronczuk, Mateusz Michalski (70.Emre Çelik), Jakub Piątek, Wojciech Fadecki – Paweł Tomczyk I (70. Krystian Tymdendorf)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

25 thoughts on “Polonia lepsza w sparingu z Victorią Sulejówek

  1. Temat był już kilka razy wyjaśniany. Ostatnie dwie gry kontrolne są ustawiane na dwie pierwsze kolejki rundy. Mają w nich zagrać zawodnicy, którzy się nie zmieścili na mecz ligowy.

   U Smalca już norma… Wyrównawczy, bo stanowi wyrównanie gry dla tych „słabszych”…

 1. Ten sparing to podniesienie tylko ego naszego trenera , z taką drużyną powinniśmy wygrać na leżąco. Panu Smalcowi powinni spuścić Perfekt. Wczoraj po raz pierwszy widziałem te zajebiste rozwiązania taktyczne szczególnie w obronie i powiem szczerze że tak słabo grajacej Polonii to nie widziałem już dawno. Warianty są dwa albo się obudzimy albo za parę chwil wylądujemy w drugiej lidze. Więc niech prezes teraz nie stęka że na trybunach będą puchy bo każdy chce oglądać drużynę która coś sobą reprezentuje. Kibicuje Polonii od dziecka i dalej będę ale mam już dość… przed tą rundą nie spodziewałem się cudów ale liczyłem na środek tabeli. Tak wiem Arka jest liderem ale my przy nich oglądaliśmy jak amatorzy , nie rozumiem gry obrony jak można czekać pod własną bramką przeciwnika… chyba że my gramy jakiś super nowoczesny futbol ? Eh naprawdę broniłem Smalca ale po wczorajszym wywiadzie to mam dość tego biadolenia.

 2. A i wiecie co dla piłkarzy czy działaczy ,oczywiście nie wszystkich to praca a dla nas kibiców to cos więcej. Problem w tum że Smalec zaraz spier… wszystko co do tej pory osiągnął ehh

  1. Piłkarze są bardzo bojaźliwi, tak jak ich trener. Oni nie umieją grać z drużynami z tej samej ligi. Smalec bowiem nawet sparingpartnerów dobiera im z 3-ligi i cieszy się z wygranej. Panuje strach przed sparingami i meczami z tej samej ligi. Ten strach przechodzi na zawodników, którzy nie potrafią grać z tymi drużynami. Smalec jest najgorszym szkoleniowcem w lidze (tylko 0,95 pkt. na mecz). I to będzie trwać do samego końca tego trenera lub drużyny na tym poziomie.

  2. Już w pięciu miejscach napisałaś, że Smalec ma 0.95pkt na mecz.
   Już to wiemy, starczy 🙂

  3. I dobrze, że to pisze. 0,95 pkt na mecz to ostatnie ostrzeżenie przed spadkiem.

 3. Prostuję cztery razy. Napisałam celowo. Być może dotrze to do właściciela. Żeby nie było potem uwag prezesa o słabym dopingu czy frekwencji. I żeby przestał matkować trenerowi i obdarowywać bezgranicznym zaufaniem, a zaczął więcej wymagać.

  1. Brawo Aspolonia21 !

   Przypominaj że nas trener jest na równi pochyłej niestety tej w dół. Czy PAn Nitot też przyjmuje do pracy ludzi , którzy z czasem coraz gorzej pracują ? Ktoś napisał że Smalec to trener teoretyk , który nie ma już wyników. Niby piłka nożna jest coraz bardziej korporacyjna, liczy się wiedza i pieniądze ale jakiś element niepewności , szcześcia i nosa musi być. A trener Smalec zatracił to.

 4. Pisać i mówić to my możemy jeszcze długo. Dziennikarze widzą swoje, kibice swoje, ale osoby odpowiadające za ten stan (sztab, drużyna itp.) niewiele zmieniają, aby poprawiło się. Powtarzam – w ostatnim meczu z Arką graliśmy lepiej tylko wtedy, gdy Arka na to pozwoliła (po co się przemęczać, jak wynik już ustalony w pierwszych 30. minutach).

  Nie odpuszczajmy spotkań, bo nie na tym polega nasze kibicowanie. Ale pokazujmy wprost, że nam się coś nie podoba. Może płachta odpowiednia, aby podczas transmisji ją widziano? Może głośne skandowanie, że nie chcemy spać do 2 ligi. Może stanie plecami przez 10 minut. Może jakaś mała manifestacja? Wiem, że to oczekiwanie w stylu „niech ktoś”, ale trzeba zacząć działać.

  Ps. szkoda, że nie mamy na liście płac jakiegoś dobrego trenera, który chciałby wrócić, aby pokazać prezesowi, że nie słusznie został odsunięty od drużyny.

 5. Następny mecz w Głogowem o 6 punktów ! Idealny na pokazanie co myślimy. Jak spadniemy, zaje….. ?
  Smalec do chleba nie do Polonii, Smalec się roztopił itp. Z humorem ale i ma trafić w sedno. Bez chamstwa.

  1. W tagach mamy dwóch Pawłów Tomczyków. Jeden grał w MKS-ie a drugi w pierwszej Polonii. Pierwszy był ten z MKS-u, więc dla odróżnienia tak dajemy

 6. Babinicz coś ostatnio nerwy Ci puszczają – wszystkich równo tniesz z trawą albo wysłałbyś w kosmos .
  Nie czas przebicie balonika w głowie ?
  Co napiszesz jak naprawdę spadniemy ? Przyjmujesz taki scenariusz ? Bo ja tak – nie będę się powtarzał dlaczego .

  1. Przyszedł jakiś trol i sobie żarty stroi. Śmieszne tylko dla niego samego

  2. Nigdzie nie spadniesz, ja tez nie. Stadion będzie w tym samym miejscu, wiec nie zmieni sie nic. No może ceny biletów będą niższe.

   Spaść może drużyna, której ja kibicuje. W której sa piłkarze, którym kibicuje. Która prowadzi trener, któremu życzę jak najlepiej. Która utrzymuje człowiek zasługujący na szacunek choćby za to, że wyciągną klub z totalnego bagna.

   Ty najwyżej wydasz na bilet i nic więcej, wiec sie nie angażuj jak byś cały klub utrzymywał. Nie utrzymujesz. Nie pasuje drużyna, nie pasuje trener, nie pasuje właściciel to po ch*j w ogóle sie tym interesujesz. po ch*j bazgrać w kółko te same bzdury? Nie masz ciekawszych zajęć?

 7. Babinicz czy Ty sądzisz ze my życzymy Polonii źle albo żyjemy z ciągłego malkontenctwa? Czy to że nie daję na Polonię 1 mln zł to znaczy że nic nie mogę napisać? Pamiętam wiele wzlotów i upadków Polonii ,nie chcę abyśmy spadli, nie rozumiem że Nitot tak zaufał ludziom, którzy po prostu nie mają kwalifikacji mimo że może i kochają Polonię. Po prostu potrzebujemy lepszych fachowców niż tych co mamy . Że coś mi nie pasuje ? A Tobie pasuje wszystko? Tylko głupiec nie ma wątpliwości i pasuje mu co ma. Proszę nie psuj forum wypowiedziami tylko obrazajacymi innych. Pytam się czemu to służy?

Dodaj komentarz