Smalec po meczu Polonia Warszawa – Arka Gdynia

Po rozmowie z trenerem Wojciechem Łobodzińskim warto posłuchać opinii po meczowej trenera „Czarnych Koszul” Rafała Smalca. Wypowiedź trenera znajdziecie w rozwinięciu niusa.

Rafał Smalec

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Smalec po meczu Polonia Warszawa – Arka Gdynia

  1. Weź no chłopie już nie przesadzaj. Pierwsza połowa ustawiła mecz? Ja bym powiedział, że pierwsze minuty. Potem Polonia zaczęła grać? Bo jej Arka pozwoliła. 3:0 i fajrant…

    1. Jeden zawodnik choc dobrze ze jest nie zmieni metalnosci calej druzyny po tym meczu z Arka to trzeba wymienic cala druzyne oprucz Biedrzyckiego i Michalskiego reszta boi sie wlasnego cienia.

  2. Dobrze by było gdyby trener zmienił płytę. Przez szacunek dla kibiców powinien skończyć swoje gadki o analizach, które mają naprawić błędy. I chyba tylko on widział entuzjazm w drużynie. Czy on sądzi, że kibice są debilami? Od zespołu biła wręcz bojaźń i brak wiary. Po zmianach w 2-giej połowie Arka odpuściła i to powód lepszej nieco gry polonistów. Chociaż nie przełożyło się to na wynik.
    Jedyna dobra wiadomość to ta, że Wiktor Pleśnierowicz dołączył do Polonii.

  3. Co on wygaduje?! „Szkoda tego początku bo był wyražnie słaby w naszym wykonaniu” a dalej gada że žle presowaliśmy. To teraz w pare dni zaanalizują jak dobrze presować bo w przerwie zimowej i na zgrupowaniu tego nie zrobili. No gratulacje…

  4. Za grę drużyny odpowiada trener. I on jest najsłabszym ogniwem zespołu, który nie robi postępów tylko cofa się w rozwoju. A co mu kto zrobi, jak ma wielkie zaufanie u właściciela. Mam tylko nadzieję, że prędzej czy później i prezes przejrzy na oczy. Oby było to prędzej. A tytuły (UEFA PRO) niewiele dają jeśli nie potrafi się dobrze przygotować kadry do sezonu. I ta pozycja wymaga pilnej wymiany, bo obecny trener tylko bije głową w mur. To teoretyk, który nie umie przekuć wiedzy w praktykę.

  5. Na potwierdzenie wcześniejszej mojej wypowiedzi przytoczę fakty. W rankingu transfermarkt na trenerów 1 ligi wg punktów na mecz Rafał Smalec jest na ostatnim miejscu i ma zaledwie 0,95 pkt. na mecz. Przed nim jest Rafał Ulatowski z Resovii – 0,98 pkt. i Mariusz Misiura ze Znicza – 1,15 pkt oraz Marek Zub ze Stali Rzeszów z 1,21 pkt. i Piotr Plewnia z Chrobrego – 1,32 pkt. Od stycznia br. trzy kluby mają nowych szkoleniowców tj. Albert Rude – Wisła Kraków, Pavol Stano – Górnik Łęczna i Aleksandr Chackiewicz – Zagłębie Sosnowiec z Dynama Kijów, selekcjoner reprez. Ukrainy i Białorusi. To jest laurka dla p. Smalca i jego osiągnięć w 1 lidze.

  6. Obrona dziurawa, bo zawodnicy nie wiedza co maja robić, widocznie nie znają swoich zadań i gdzie kto ma stać, pokryć pole. Skutki braku wyszkolenia , albo wprowadzanie złej koncepcji przez trenera. Komentator nawet mówił „pięknie budują ustawienie obronne, które nikt nie broni”

Dodaj komentarz