Polonia bez zdjęcia w Skarbie Kibica Przeglądu Sportowego

W ramach sekcji „pudelkowej” mała niespodzianka z nowego, wiosennego Skarbu Kibica „Przeglądu Sportowego”. Informacji o Polonii nie okrasiła fotografia kadry zespołu „Czarnych Koszul”, która przystąpi do walki o utrzymanie w I lidze.

„Przegląd” skwitował ten stan rzeczy w następujący sposób: Mimo wielu próśb klub nie był w stanie zorganizować sesji zdjęciowej do dnia zamknięcia numeru. Zdjęcie pochodzi z rozegranego na zgrupowaniu w Belek sparingu z FC Buzau. Od lewej: Piotr Marciniec, Wojciech Fadecki, Michał Kołodziejski, Michał Grudniewski i Maciej Kowalski-Haberek.

Pół roku temu podobnie wyglądała karta Lechii Gdańsk, niemniej zespół z Trójmiasta dość długo borykał się z problemami ze skompletowaniem składu.

Polonia wyjaśniła nam przyczynę takiego stanu rzeczy w następujący sposób: – Jesteśmy rozczarowani, że artykuł zamieszczony w Skarbie Kibica o starcie rundy wiosennej 1.Ligi Polonii Warszawa został opublikowanym z nieodpowiednim zdjęciem. Z naszej strony byliśmy elastyczni i gotowi do przeprowadzenia sesji zdjęciowej w innym terminie. Dodam, że o sesji zostaliśmy poinformowani na 1 dzień roboczy przed wyjazdem zespołu na obóz przygotowawczy do Turcji. Po powrocie, kolejne sesje nie były możliwe do realizacji ponieważ m.in. kolidowały z planami treningowymi pierwszego zespołu. Zaproponowaliśmy zdjęcia z naszej galerii, jednak spotkało się to z odmową i stwierdzeniem << nie trzeba, skorzystamy z własnego archiwum >>. Umieszone zdjęcie nie zostało nam podesłane do akceptacji i traktujemy, to jako czystą złośliwość, ze strony wydawcy, ponieważ stawia w złym świetle nasz cały zespół – skomentował dla DS Grzegorz Leśniewski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży KS Polonia Warszawa.

A co na to PS? Na X swój komentarz zamieścił Michał Głuszniewski:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przyczyną było stanowisko prezesa Polonii Grégoire’a Nitota, który chciał być na zdjęciu (od przejęcia klubu był na każdym zdjęciu kadry, które pojawiało się w skarbach kibica).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

25 thoughts on “Polonia bez zdjęcia w Skarbie Kibica Przeglądu Sportowego

  1. „Dodam, że o sesji zostaliśmy poinformowani na 1 dzień roboczy przed wyjazdem zespołu na obóz przygotowawczy do Turcji.”

  2. I co w związku z tym? Serio zebranie do kupy wszystkich na obozie, wzięcie aparatu i zrobienie zdjęcia wymaga poinformowania z dużym wyprzedzeniem?
   No chyba że te pogłoski o tym, że Greg chciał być na zdjęciu są prawdziwe i wyglądało to tak, że się uparł i tupał nogą, że ma być na zdjęciu i już.

  3. To, że – z tego co dorozumiem – to była sesja zorganizowana przez Playboy, znaczy Przegląd co zmieniałoby postać rzeczy. Tylko wypadałoby się wypowiadać jednoznacznie.

  1. @Mordechaj dziwnym trafem za jego „kadencji” Polonia całkiem sprawnie wychodziła z tarapatów wizerunkowych w mediach

  2. „Za Bratkiem szybko zatęsknimy…”
   Też lubię Bratka, jest to gość, który wręcz zaraża entuzjazmem.
   Ale uważam, że obecny dyrektor poza tą jedną akcją z wyprowadzaniem piłkarzy robi całkiem niezłą robotę.
   A czasami mam wrażenie, że obrywa mu się w sumie tylko dlatego, że nie jest Bratkiem

  1. I dziwnym trafem okres wypowiedzenia zaczął jej się akurat po meczu ze Stomilem otwierającym sezon 2 ligowy na K6, który to mecz okazał się niezłą wtopą. Już pominę krzywą flagę oraz śmierdzące chemikaliami trybuny w sektorze A…

  2. Fakt, wymagania do Ewy były duże ale nie przypominam sobie żeby była odpowiedzialna za organizacje meczu i nie pamiętam, żeby była zatrudniona w ochronie na obiekcie która wpuściła smutnych panów którzy spowodowali ten smród.

   Poza tym Ewa zwolniła się z klubu sama, a nie na odwrót.

  1. Zdjęcie to pierdoła. Ale jeśli to prawda, że nic bez prezesa/właściciela to jest to niepokojące

 1. Bez względu czy prezes chciał być na zdjęciu czy nie, bez względu czy na dzień przed wyjazdem czy w trakcie zgrupowania, bez względu na wszystkie inne pokrętne tłumaczenia – brak zdjęcia w Skarbie Kibica to wizerunkowy strzał w kolano.

 2. Szkoda ze zdjecia nie ma ale nie przesadzajcie z ta antyreklama po prostu niewyglada to profesionalnie i tyle bardziej dla mnie antyreklama jest widok na Kamyk w TV z garsta kibicow czy nie dalo by sie zalatwic z
  TV zeby filmowali z drugiej strony i w tle meczu byla trybuna glowna bo to jest wizerunek klubu i jak tu przyciagnac nowych kibicow jak w TV widac puste trybuny …to naprawde wyglada fatalnie….lub przekierowac kibicow z glownej na Kamyk na mecze transmitowane w TV.

 3. Obciach. Nic i nikt nie tłumaczy dziadowskiego poziomu działania naszego klubu. W dobie dzisiejszej technologii nawet telefonem można zrobić dobre zdjęcie. Czasu w Turcji było aż nadto, by skrzyknąć drużynę i ustawić ją do zdjęcia. Pstryknąć i po krzyku. To był zasrany interes naszego klubu, by dobrze wypaść PR-owo, a nie legijnego PS, któremu tylko w to graj.
  Marketing i PR w Polonii to w ogóle istnieje???

 4. Zamiast ochoczego krytykowania Polonii za wszystko widzimy się dziś na meczu.

  A Skarb Kibica w Przeglądzie Sportowym to jakby dziś ktoś jeszcze posługiwał się telefonem z tarczą do wykręcania numerów.
  Wszystko jest w sieci.

  1. Niestety w sieci też nie ma zdjęcia drużyny. Drużyna i prezes nie mogli się zebrać do wspólnego zdjęcia, bo zabrakło miejsca u fryzjera i makijażystki. Kobietom przygotowania do pamiątkowego zdjęcia zabierają trochę więcej czasu, ale chyba nie dotyczy to facetów. Myślę sobie, ale to są moje odczucia, że prezes klubu nie ma za wiele czasu dla Polonii, tyle że nie potrafi scedować tych obowiązków na kogoś kto dysponowałby czasem. Właściciel drużyny z nad kanałku to zrozumiał. A nasz właściciel chce być człowiekiem orkiestrą. Tyle, że na dłuższą metę tak się nie da. Ucierpi na tym tylko klub, bo SII przynosi kasę więc siłą rzeczy jest ważniejsza.

 5. Mnie się to zdjęcie podoba. Takie inne niż pozostałe. Letnie,ciepłe. Aż się uśmiechnąłem. Tego uśmiechu życzę wszystkim po dzisiejszym meczu. Do zobaczenia i usłyszenia. Do boju Polonia.

Dodaj komentarz