Polonia ogłosiła kadrę na obóz w Zielonej Górze

Klub ogłosił kadrę na obóz w Zielonej Górze. Wśród zawodników, którzy jadą do Lubuskiego znaleźli się pozyskani: Xabi Auzmendi, Krzysztof Bąkowski, Antoni Grzelczak, „gościnnie” użyczony z Unii Skierniewice Nikita Vasin (wypożyczony do końca sezonu) oraz Sebastian Baranowski i Marcel Szurgut z akademii MKS-u Polonia Warszawa.

Maciej Wesołowski, Nikodem Zawistowski, Rafał Smalec, Wojciech Mielczarek

Szurgut to bramkarz. Przyszedł z Pomologii Prószków. Jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących talentów akademii MKS-u Polonia Warszawa. Gra w drużynie U-16 (rocznik 2008). Baranowski to środkowy pomocnik z drużyny rocznika 2007, który trafił do MKS-u latem 2021 r. z Legii.

***

Bramkarze: Krzysztof Bąkowski, Jakub Lemanowicz, Adrian Sandach, Marcel Szurgut.

Obrońcy: Michał Grudniewski, Michał Kołodziejski, Maciej Kowalski-Haberek, Jan Majsterek, Eryk Mikołajewski.

Pomocnicy: Xabi Auzmendi, Michał Bajdur, Sebastian Baranowski, Bartosz Biedrzycki, Wojciech Fadecki, Antoni Grzelczak, Marcin Kluska, Krzysztof Koton, Piotr Marciniec, Mateusz Michalski, Vladyslav Okhronchuk, Dariusz Pawłowski, Jakub Piątek, Nikita Vasin, Oliwier Wojciechowski, Nikodem Zawistowski

Napastnicy: Szymon Kobusiński, Paweł Tomczyk

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Polonia ogłosiła kadrę na obóz w Zielonej Górze

  1. To co się rzuca w oczy to dysbalans w kadrze, dysproporcja jeśli chodzi o obsadzenie poszczególnych pozycji.
    Przydały by się jeszcze ze 2-3 transfery, żeby potem nie okazało się, że jak ktoś odpukać wypadnie to z defensywnych pomocników będziemy robić obrońców, a ofensywnych pomocników będziemy ustawiać w ataku.

Dodaj komentarz