Kuchta po operacji rekonstrukcji więzadeł w łokciu

Uraz Mateusza Kuchty, którego nabawił się podczas ostatniego wyjazdowego meczu Polonii z Górnikiem Łęczna (0:0) okazał się groźniejszy niż zakładano. Bramkarz Polonii musiał przejść operację rekonstrukcji więzadła w prawym łokciu.

Mateusz Kuchta

Klub poinformował, że przed golkiperem teraz trzymiesięczna rekonwalescencja. Oznacza to, że do końca zmagań w roku 2023 bramki Polonii będą strzec Jakub Lemanowicz Adrian Sandach.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Kuchta po operacji rekonstrukcji więzadeł w łokciu

  1. Wydaje się oceniając działania sztabu, że nie zakładano iż uraz jakiego doznał nasz bramkarz był nie groźny. Zdarzenie miało miejsce 11.11, a już 14.11 pojawiło się info o treningu z jedynką dwóch bramkarzy z MKS-u. A zatem ciekawe kto to uznał, że uraz był nie groźny.
    Wracając do meritum, życzę naszemu bramkarzowi jak najszybszego powrotu do pełnego zdrowia.

  2. Ciekawe kto uznal ze uraz byl nie grozny?mysle ze nicht tak nie uznal bo co innego jak sie zawodnika widzi a co innego Tv…..mysle ze nie doczytalas ze ja wsponialem o urazach niegroznie wygladajacych dla widza w TV.

    1. Prawdopodobnie poszła jakaś dźwignia na łokieć, ale sam jestem ciekaw co tam zaszło.

  3. Pingback: actos ift
  4. Pingback: remeron headache

Dodaj komentarz