Zapowiedź weekendu 18.11-19.11

W ten weekend pauzuje I liga ze względu na mecze reprezentacji, ale to nie oznacza, że kibic Polonii nie ma się czym w ten weekend emocjonować. Swoje mecze rozegrają zespoły MKS-u, druga drużyna, piłkarki i koszykarki.

Polonia II Warszawa

Po ostatniej kolejce drugi zespół zaliczył kolejny awans w tabeli, tym razem na szóste miejsce. Strata do drugiego miejsca nie zmieniła się i nadal wynosi 7 punktów. W najbliższej kolejce „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe z PAF Płońsk. Rywal zajmuje 11 miejsce i 11 pkt. mniej od polonistów.

PAF Płońsk – Polonia II Warszawa; sobota, godz. 13:00

***

MKS Polonia Warszawa

Nie układa się ostatnio gra zespołowi MSK-u. Poloniści przegrali trzy mecze z rzędu. Niemniej sytuacja w tabeli jest nadal przyzwoita, nasz zespół zajmuje 6 miejsce. Teraz dobra okazje na przełamanie. „Czarne Koszule” na własnym boisku zmierzą się z przedostatnią drużyną ligi – Promnikiem Łaskarzew.

MKS Polonia Warszawa – Promnik Łaskarzew; sobota, godz. 15:30; Sahara

***

MKS Polonia Warszawa (kobiety)

Polonistki przegrały dwa ostatnie spotkanie i spadły na koniec rundy na 7 miejsce (liga liczy 11 drużyn). Teraz przed polonistkami zimowa przerwa od rozgrywek ligowych.

***

Juniorzy

  • Polonia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 13:00, Sahara (CLJ U-19);
  • AKS SMS Łódź – Polonia Warszawa, sobota, godz. 12:30, (CLJ U-17);
  • Polonia Warszawa – Legia Warszawa, sobota, godz. 14:00, Sahara (CLJ U-15).

***

KKS Polonia Warszawa (koszykarze)

Nie mogą nasi koszykarze złapać serii wygranych. Po zwycięstwie nad Weegree AZS Politechnika Opolska w środę przyszła kolejna porażka. Nasza drużyna przegrała wyraźnie na wyjeździe z Sensation Kotwica Kołobrzeg. Do przerwy nie zanosiło się na taki scenariusz. Polonia prowadziła 40:37, ale druga część była pod dyktando rywali. Ostatecznie kołobrzeżanie wygrali 87:72. Teraz poloniści zagrają na własnej hali, ale o wygraną nie będzie łatwo. Nasz zespół zmierzy się z czwartą drużyną w tabeli – z ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Rywal wygrał 6 spotkań i 4 przegrała (Polonia ma 3 zwycięstwa i 7 porażek).

Polonia Warszawa  – ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz, niedziela, godz. 20:00; Hala Koło

***

SKK Polonia Warszawa (koszykarki)

Powrót do gry ponad 2 tygodniach przerwy nie wyszedł koszykarkom. Na wyjeździe nasz zespół został rozbity przez Zagłębie Sosnowiec. Polonistki przegrały z drugim zespołem w tabeli 95:52. Dla naszej drużyny była to 3 porażka w 4 meczu. Następny mecz to starcie na własnej hali z KS Basket 25 Ekstraklasa Bydgoszcz. Rywalki zajmują ostatnie miejsce z 4 porażkami po 4 kolejkach.

Polonia Warszawa – KS Basket 25 Ekstraklasa Bydgoszcz, niedziela, godz. 14:00, Centrum Sportu Wilanów

Author: muchomor

2 thoughts on “Zapowiedź weekendu 18.11-19.11

Dodaj komentarz