Sześciu juniorów MKS-u na treningu pierwszego zespołu

Sześciu zawodników akademii MKS-u Polonia Warszawa uczestniczyło dziś w treningu pierwszego zespołu Polonia Warszawa! Pięciu z nich występuje regularnie w zespole U-17, który zajmuje pozycję lidera w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Na wtorkowych zajęciach zespołu trenera Rafała Smalca pojawili się (na zdjęciu od lewej strony) urodzony w 2008 roku Marcel Szurgut (bramkarz) oraz przedstawiciele rocznika 2007: Sebastian Baranowski (środkowy pomocnik), Alexander Gawarecki (skrzydłowy), Nikodem Gimel (środkowy obrońca), Kacper Kołakowski (środkowy bądź lewy obrońca) i Adam Langiewicz (środkowy pomocnik).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Sześciu juniorów MKS-u na treningu pierwszego zespołu

  1. Nie chcę być źle zrozumiany, ale jaka jest idea tych wspólnych treningów? Rozumiem, że podstawowa, to integracji młodzieży z pierwszą drużyną i pokazanie realnych celów, jakie są osiągalne wcale nie w odległej perspektywie dla tych młodych ludzi. Hm?

Dodaj komentarz