Smalec po meczu Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa

Na stronę wjeżdża wypowiedź trenera „Czarnych Koszul” Rafała Smalca. Szkoleniowiec podzielił się swoimi odczuciami po meczu Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa. Video w rozwinięciu niusa.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Smalec po meczu Resovia Rzeszów – Polonia Warszawa

  1. @ 1:301 Typowa patologia tzw dziennikarstwa sportowego. Siedzą patusy przed tv, słuchają innych patusów pozujących na piłkarskich ekspertów, bo potrafią swoimi słowami opowiadać o tym co i tak wszyscy widza na swoich telewizorach. No i szczyt eksperctwa czyli pytanie o ewentualność utraty pracy.

    Zadane bełkotliwie, bez dykcji i czytelnego przedstawienia się tak, żeby wszyscy wiedzieli kto jest tym kretynem.

    1. Dziwienie się jest cechą ludzi inteligentnych. Natomiast Neandertalczyki i ich krewni – Homo ledwo Sapiens, przyjmuje Świat bezkrytycznie takim jaki widzi.

    2. Dziwi mnie jakim cudem cyfry wymyslone w Indiach nazywają się arabskimi. Mimo, że Arabowie całkiem innych symboli do zapisu liczb używają.

    3. Odpowiedziałeś na pytanie, którego nie zadałem. Moje pytanie brzmi czy dziwi Cię, że 2+2=4, bo np kelner powie, że 2+2=22. I będzie miął rację.

Dodaj komentarz