Piknik „Pożegnanie Lata na K6”

„Pożegnanie lata” to już tradycja! Nie może Was zabraknąć. Mamy nadzieję, że przyjdziecie ze swoimi i zaprzyjaźnionymi pociechami, że przyprowadzicie na Polonię rodzinę i znajomych i będzie to dla nas wszystkich dobry czas.

Zabawę dla dzieciaków, jak co roku, organizują kibice Polonii, ale jest to możliwe dzięki Fundacji KGHM Polska Miedź. Za ich hojność jesteśmy bardzo wdzięczni!

Dzięki uprzejmości Ośrodek Polonia Aktywna Warszawa mamy zapewnione miejsce na piknik. Wielkie brawa za taki ukłon w stronę naszej polonijnej społeczności. Dziękujemy za Waszą życzliwość, nigdy nam nie odmówiliście.

Wstęp i wszystkie atrakcje będą za darmo. Biletem wstępu będzie uśmiech i życzliwość.

Jakie atrakcje dla dzieciaków? Wielkie dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, trampolina, bramka celnościowa, siłacze – kopacze, dmuchany mega dart, piłkarzyki itd. czyli atrakcji moc!

Malowanie twarzy, zmywalne tatuaże, kącik plastyczny, techniczny, konkursy z nagrodami, zapowiada się pięknie. I jeszcze przekąski i woda, bo wiadomo, że dzieci muszą się posilać w trakcie szaleństwa.

UWAGA! Przygotowaliśmy też nagrody dla dzieciaków za udział w konkursach. Będziemy jeszcze o tym pisali. Jeśli w jakiś sposób chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, to odezwij się do nas [link].

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy! Ręka w górę kto ma ochotę na taki piękny dzień? Będziecie?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Piknik „Pożegnanie Lata na K6”

  1. @Utnapisztim Onucowe powiadasz…
   Mam do Ciebie pytanie:
   Bohater narodowy uhonorowany przez Parlament swojego Kraju w roku 2021
   powiedział: Nakazuje powszechną, całkowitą, fizyczną likwidację ludności polskiej.

   Jakiego Kraju to bohater? Rosjanin? Niemiec? Ukrainiec? Może Austriak? Słucham?

   No i na deser drugi cytat, drugiego bohatera narodowego, którego imieniem nazwane są ulice w każdym praktycznie mieście:
   „konieczne jest przyspieszenie likwidowania Polaków. Musza zostac zgladzeni całkowicie”
   Z tego samego kraju Pan Generał.

   Jeżeli nie wiesz, służę IPN czyli Instytut Pamięci Narodowej chętnie Cie podszkoli.
   https://t.co/CG1klimTiS

  2. Ty mi lepiej powiedz gdzie dobre ogóry kupić.
   Bo był wątek najlepszych kiszonych w Nowym Jorku, a ja przy tej okazji zdałem sobie sprawę, że nawet w warszawie jest problem z kiszonkami.
   Wszędzie gdzie nie pójdziesz są te cholerne plastykowe wiaderka, prawilnej drewnianej beczki nie uświadczysz.
   Kiedyś brałem ogóry pod halo mirosko bo tam są z beczki, ale ziomek mi powiedział, że za którymś razem podpatrzył jak na tamtejszym stoisku z kiszonkami mieli dostawę. I ponoć gościu dostał towar oczywiście w plastykowych wiaderkach i przelał kilka takich wiaderek do beczki dla picu.
   Ponoć sprawdzone info.
   Dlatego ja już tam nie kupuję.
   Także ten.. jakbyś mógł dać jakieś namiary gdzie ogarniasz ogóry to będę wdzięczny. Namiarem na dobrą kapuchę też nie pogardzę, najlepiej taką tradycyjnie ugniataną nogami przez żonę gospodarza.

Dodaj komentarz