Podsumowanie kolejki w CLJ (09.09-10.09)

W miniony weekend Polonia nie rozgrywała meczu w CLJ u-19, ale odbyły się spotkania zespołu u-17 i u-15. Drużyna u-17 zagrała bardzo dobrze i zasłużenie wygrała. Z porażką pogodzić musieli się niestety gracze u-15.

Alexander Gawarecki

CLJ U-19: Cracovia – Polonia (mecz przełożony na 20 września).

W najbliższej kolejce „Czarne Koszule” zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań. Beniaminek po 5 kolejkach zajmuje 7 miejsce z  7 pkt. na koncie. Nasz zespół ma 2 pkt. mniej, ale i jedno spotkanie mniej rozegrane. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o 15;00.

***

CLJ U-17:  Polonia Warszawa – Motor Lublin 2:0 (0:0)
bramki: Alexander Gawarecki 61, Błażej Tłaczała 71

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, ale w drugiej połowie nasz zespół zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Polonia po 5 kolejkach pozostaje jako jedyna niepokonana i z 11 pkt. zajmuje 3 miejsce.

Następne spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. W sobotę o 14:30 na Saharze nasz zespół zmierzy się z piątym Iglopolem Dębica. Rywal ma dwa punkty mniej.

***

CLJ U-15:  Polonia Warszawa – Łódzka Akademia Futboly 2:3 (1:2)
bramki: Filip Kołodziejski 37, Daniel Leśniewski 44

Polonia świetnie rozpoczęła rozgrywki. Po trzech spotkaniach miała na koncie 9 pkt. i bilans bramkowy 16-2. Wydawało się, że w czwartej kolejce obejrzymy kolejną wygraną naszego zespołu. Na Saharę przyjechała bowiem drużyna, która w 3 pierwszych kolejkach zdobyła tylko 2 pkt., a w ostatniej kolejce przegrała 1:8 z Legią. Niestety doszło do niespodzianki. Rywal dobrze rozpoczął mecz i prowadził do przerwy 2:1. Na początku drugiej części nasz zespół wyrównał, ale rywal szybko odpowiedział i niespodziewanie wygrał 3:2.

Teraz przed polonistami wyjazdowy mecz z Escolą, zostanie on rozegrany w sobotę o 15:45.  Rywal po 3 meczach ma 4 pkt. na koncie. W ostatni weekend przeciwnicy pauzowali.

Author: muchomor

Dodaj komentarz