Podsumowanie kolejki w CLJ (12-13.08)

W miniony weekend rozgrywki rozpoczęli zawodnicy MKS-u Polonia Warszawa, występujący w CLJ u-17 i u-19. Obie nasze drużyny mierzyły się z Wisłą Kraków i oba spotkania zakończyły się podziałem punktów.

Paweł Kosmalski, Kacper Sankiewicz

CLJ U-19: Wisła Kraków – Polonia Warszawa 1:1 (0:1)
bramka: Paweł Kosmalski 36

Spotkanie lepiej układało się dla Polonii. Nasz zespół prowadził do przerwy 1:0 po bramce Pawła Kosmalskiego. Ten wynik bardzo długo się utrzymywał, ale niestety w doliczonym czasie rywale wywalczyli rzut wolny i zamienili go na gola. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Następny mecz w sobotę o 12:00. „Czarne Koszule” zmierzą się na Saharze z Rakowem Częstochowa. Rywale w pierwszej kolejce przegrał 2:3 z Cracovią.

***

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Wisła Kraków 2:2 (1:0)
bramki: Alexander Gawarecki 2, Sebastian Baranowski 73

Polonia świetnie rozpoczęła spotkanie. Nasz zespół prowadził już od 2 minuty i to jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy. Poloniści mogli jednak na przerwę schodzić z lepszym wynikiem. Niestety „Czarne Koszule” najpierw nie wykorzystały sytuacji sam na sam, a potem poloniści zmarnowali karnego. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie, rywal w 47 minucie wyrównał, a w 56 minucie było już 2:1 dla Wisły. Polonia wyrównała w 73 minucie i był to ostatni gol w tym spotkaniu. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

W drugiej kolejce Polonia zagra na wyjeździe z Hutnikiem Kraków, początek w niedzielę o 15:00. W pierwszym spotkaniu Hutnik pokonał 2:0 na wyjeździe GKS Bełchatów.

Źródło: własne/laczynaspilka.pl