Bramki ze sparingu rezerwistów z Bugiem Wyszków… widziane z wysokości drona

Derbową konfrontacją ze stołecznym Okęciem prowadzone przez Damiana Falkowskiego rezerwy warszawskiej Polonii w najbliższy weekend rozpoczną zmagania w ramach mazowieckiej grupy pierwszej V ligi. Zanim to nastąpi, zachęcamy do obejrzenia bramek z ostatniego sparingu rezerwistów z Bugiem Wyszków, jakie zostały zarejestrowane na facebookowym fan page’u rywali … z wysokości drona.

P.S. Oglądając galerię z powyższego spotkania na przywoływanym fan page’u klubu z Wyszkowa, udało nam wypatrzyć m.in. pozostającego od ponad pół roku bez klubu Kacpra Górskiego. Czy były defensor wspomoże rezerwy „Czarnych Koszul”? Zapewne przekonamy się wkrótce…

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

4 thoughts on “Bramki ze sparingu rezerwistów z Bugiem Wyszków… widziane z wysokości drona

    1. Niestety w momencie pisania newsa nie było jeszcze informacji o zmianie terminu z 12/13/08 na 23.08.2023

  1. Hm obrona ladnie przy pierwszej straconej bramce zakrecili zawodnicy z bugu wystepojacy lige nizej a przy drugiej strzal w rug bramkarza po palcach i gol…..mam nadzieje ze kadra jedynki jest na tyle liczna ze zawsze paru grajkow z jedynki nie lapiacych sie do kady meczowej wzmocni rezerwy i pomoze w awansie do 4 ligi i nie bedzie jak rok temu ze zawodnicy z jedynki zawalili awans dla rezerw…te rezerwy graja w po prostu za niskiej lidze zeby spelnialy swoje zadanie jako zaplecze klubu 1 ligowego mam nadzieje ze w tym roku cel dla rezerw jest jeden tylko awans.

  2. Nie ma co się znęcać nad strzelcem pierwszej bramki dla naszej dwójki – ten facio z Bugu to by się nadał do wczorajszej Pogoni. Nie odstawałby ani na jotę.
    Zresztą nasz prawy obrońca przy pierwszym golu dla Bogu też niewiele lepszy. Najpierw kopie się po czole, a potem na tyłku szoruje po polu karnym.
    Oj odwykliśmy od takiego poziomu, oj odwykliśmy już.

Dodaj komentarz