CLJ-tkowa lista transferowa

Pierwsza Polonia wzmocniła się ostatnio Szymonem Kobusińskim. My dziś spoglądamy w stronę najstarszych zawodników drużyny CLJ U-19 akademii MKS-u Polonia Warszawa, której piłkarze na wiosnę pojawiali się na treningach zespołu trenera Rafała Smalca.

Jan Piasek, Mikołaj Glacel, Piotr Urbański

Najlepszy strzelec CLJ U-19 Piotr Urbański był niedawno na testach w ekstraklasowej drużynie Piasta Gliwice. Napastnik nie przekonał do siebie Piasta i nadal pozostaje wolnym zawodnikiem.

Z I-ligowym Zniczem Pruszków trenuje Mikołaj Glacel. Mimo tego w ostatnim sparingu Znicza z Karmiótissą Páno Polemidión nie zagrał.

Z II-ligową Radunią Stężyca trenował Franciszek Antkiewicz. Niemniej w ostatnim sparingu z Arką Gdynia (0:2) nie wystąpił.

Większa grupa zawodników trenuje/trenowała z klubami w III lidze. Tym sposobem w Grodzisku Mazowieckim przebywa Jan Piasek. Z ostatnio modnym dla polonistów, Podlasiem Biała-Podlaska, trenują Kacper Jakóbczyk i Mateusz Majbański. W Łowiczu widziano Mateusza Pękałę.

Z tego co udało nam się ustalić z IV-ligowym Hutnikiem Warszawa trenuje Eryk Kowalewicz.

Jak sądzicie, czy w tym okienku transferowym, któryś z juniorów z MKS-u zakotwiczy w pierwszym zespole „Czarnych Koszul”?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “CLJ-tkowa lista transferowa

Dodaj komentarz