Borkiewicz i Sauczek zawodnikami KTS-u Weszło

Potwierdziły się piątkowe doniesienia o zainteresowaniu ze strony KTS-u Weszło usługami ekspolonistów Antoniego Borkiewicza oraz Cezarego Sauczka, którzy jak podaje oficjalny portal zespołu Krzysztofa Stanowskiego, w najbliższym sezonie będą reprezentować barwy beniaminka IV ligi mazowieckiej.

Przypomnijmy, że 19-letni Borkiewicz przez ostatni rok przebywał w zespole „Czarnych Koszul” na zasadzie wypożyczenia z Akademii MKS-u Polonii Warszawa, jednak finalnie nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie (5 razy znajdował się kadrze meczowej), wspomagając głównie występujący w V lidze zespół rezerw.

Z kolei były skrzydłowy Polonii Sauczek, miniony sezon spędził w Raduni Stężyca, gdzie w 32 meczach zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty.

Innym letnim nabytkiem ekipy KTS-u jest również m.in. wychowanek rzeczonej akademii MKS-u Polonii Warszawa – Bartosz Skowron, który przez ostatnie 3,5 roku reprezentował barwy Błonianki Błonie.

Źródło: własne / kts.weszlo.com/

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

3 thoughts on “Borkiewicz i Sauczek zawodnikami KTS-u Weszło

  1. Stanowski się rozkręca. Zakładam, że Sauczek poszedł do IV ligi z Radunii, po przedstawieniu mu odpowiednich argumentów finansowych. Ciekaw jestem jak daleko KTS będzie w stanie zajść…

  2. Do 3 ligi awansuje z marszu bo to poziom amatorski od 3 ligi bedzie mial problem , to bedzie zalezalo od wlozonych finansow i madrosci budowania druzyny….masz przyklad wieczystej paru ludzi po 40 tys pensji reszta tam ponoc gra za frytki . .nie lepiej placic po 10 tys ale wszystkim …to jest strategia tego kto wyklada kase bo bez kasy to ciezko awansowac nawet do 4 ligi masz dobry przyklad naszych rezerw…

  3. Żeby wyjśc z 3 ligi, nie potrzeba wydawać aż tak wielu pieniędzy. Nitot zrobił nam awans z głową. Owszem, było sporo nerwów czy się uda, ale Widzew władował jeszcze więcej kasy, a sami awansowali o włos, nie wspominając o Wieczystej. Wydaje mi się, że Stanowski jest na tyle rozsądny, że jak jego klub awansuje już do III ligi, to raczej nie będzie chciał szastać milionami na siłę, tylko prędzej o awans powalczy z głową.

Dodaj komentarz