Polkowice uhonorowały Polonię

Przed dzisiejszym meczem Górnika Polkowice z Polonią gospodarze zaskoczyli gości w miły sposób.

Przed wejściem na boisko zrobili szpaler dla „Czarnych Koszul”. Mile uhonorowanie lidera i mistrza II ligi sezonu 2022/23 w Polkowicach!

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

11 thoughts on “Polkowice uhonorowały Polonię

  1. To już tą kadrą nie gramy o awans?

   Trochę wstyd za wynik. Ale mają jeszcze z 10 minut na zmianę wyniku! Tomczyk próbuje!

  1. Olo, o jakich zmiennikach Ty piszesz? Problem w tym, że skład na Polkowice nie był taki zły i kiepsko zagrali także zawodnicy z pierwszego składu …

 1. Niestety ale nasi zmiennicy z miejsc 14 i dalej sa tacy sami jak rok temu… dlatego musi byc selekcja i nowy nabur szczescie ze rok temu sztab to zuwazyl i teraz napewno tez to widza …niestety ale zeby ci zawodnicy byli ograni w miare i gotowi do gry to rezerwy musza grac w 3 lidze a jak na dzis to sa o dwa szczeble nizej i tu jest problem….Sszkoda ale roztania musza byc i to przynajmniej 6/7 zeby sprostac 1 lidze.

 2. Czarny Kolega pyta o jakich zmiennikach piszę, no dobrze wymienię:
  Brudnicki – królem pola bramkowego.to on nie jest. Takie dwa lekkie dośrodkowania z rogów bite mu przed nos muszą być unieszkodliwiane.
  Majsterek. – moje roczarowanie, jak Brudnicki nie królował na środku pola karnego. I tak jak Brudnicki nie popisał się przy obu bramkach. Nie tylko zresztą, ale miał pomysły jak wyprowadzać piłkę spod bramki.
  Fidziu – chyba ani razu nie kopnął na bramkę Polkowic.
  Wawszczyk i Aftyka – sennie; bez dynamiki i zagrożenia rywalom. Biedrzycki i Fadecki mogą spać spokojnie mając ich za rywali.

  1. Zgadzam się z tą opinią. Niestety potrzeba dużo zmian w składzie abyśmy byli gotowi na rywalizację w 1-szej lidze.

Dodaj komentarz