Kolejna wyjazdowa wygrana Polonii

W tym sezonie Polonia bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach i nie inaczej było w Krakowie. Nasza drużyna nie dała szans Garbarni i pokonała rywali 3:1. Nasz zespół prowadził do przerwy 2:0, a po 68 minutach było już 3:0. Niestety znów nie udało się zachować czystego konta. W końcówce spotkania gospodarze zdobyli honorowego gola po rożnym. Większym zmartwieniem jest jednak fakt, że za kartki z Olimpią nie zagra Piotr Marciniec Marcin Kluska.

Wojciech Fadecki

13.05.2023 r., Kraków
Garbarnia Kraków – Polonia Warszawa 1:3 (0:2)
bramki: Wojciech Fadecki 25 (k) i 32 (k), Paweł Tomczyk 68

Polonia: Jakub Lemanowicz – Maciej Kowalski-Haberek, Michał Grudniewski, Tomasz Wełna – Wojciech Fadecki, Krzysztof Koton (77. Nikita Vasin), Piotr Marciniec Ż, Bartosz Biedrzycki (77. Jakub Wawszczyk) – Marcin Kluska Ż (77. Eryk Mikołajewski), Paweł Tomczyk I. (80. Michał Fidziukiewicz), Michał Bajdur (65. Mateusz Michalski).

12 thoughts on “Kolejna wyjazdowa wygrana Polonii

1. Wygrana bardzo cieszy ,ale znowu brak koncentracji. Poza tym bardzo dobra dyspozycja naszego bramkarza – obronił wiele strzałów rywali.
    Żółte kartki? Bywa i tak. Z Olimpią po wygrana i awans do 1 szej ligi.
    Nie patrzymy na innych gramy swoje!!!

2. Ładne podania, całkiem dobre tempo i nieodstępowanie przeciwnika na krok. To mi sie podobało. Fajnie nam się trafiło z tym drugim karnym ale Tomek Wełna musi uważać bo to wyglądało jakby przewrócił tego Assinora w naszym polu. Najlepszego dla drużyny !

3. Gratulacje dla drużyny i sztabu za kolejne zwycięstwo na wyjeździe. Mecz w wykonaniu naszych zawodników bardzo ładny. Dobry pressing. Myślę, że lepiej dostać żółte kartki niż dopuścić do utraty bramki. Fadecki zaliczył dublet w karnych, brawo. Jestem zadowolona z występu Polonii.

1. a z oleju rzepakowego nie będzie kajzerek…
      Co to w ogóle za pomysł żeby robić chleb ze smalcu.