Pieczara daje zwycięstwo rezerwom w meczu z Unią

Rezerwy Polonii odbijają się po słabszej serii (remis i trzy porażki) w spotkani z Unią Warszawa (1:0). Zwycięstwo zapewnił Krystian Pieczara, który trafił do siatki gości w 42 minucie meczu.

sędzia Aleksander Kozieł, Krystian Pieczara

23.04.2023 r.
Polonia II – Unia Warszawa 1:0 (1:0)
bramka: Krystian Pieczara 42

Polonia II: Antoni Borkiewicz – Szymon Dąbrowski (66. Sebastian Olczak), Eryk Mikołajewski, Jan Majsterek, Filip Balcewicz – Wojciech Korcz, Adam Smulski, Patryk Baran (65. Adrian Rowicki), Nikita Vasin, Junior Radziński (65. Eryk Kudokas) – Krystian Pieczara

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Pieczara daje zwycięstwo rezerwom w meczu z Unią

1. Tez uwazam ze minimum 4 liga powinna byc zeby rezerwy mogly spelniac swoja role …czemu tak sie stalo mimo ze po jesieni byla niezla pozycja do ataku na te 2 miejsce dajace awans…osobiscie mysle ze w klubie bardziej liczono na pomoc z jedynki i sie przeliczono a szkoda.

2. Przecież to jest doświadczony piłkarz i powinien conajmniej od 70 minuty zagrać z Zagłębiem. Wtedy na dwóch napastników byśmy spróbowali jak w meczu z Jastrzębiem gdzie mecz uratował właśnie on.