Polonia II zaczyna od wygranej z MKS-em Ciechanów

Polonia II bez większych problemów pokonała MKS Ciechanów. Nasz zespół wygrał 4;1, już do przerwy było 3:0. Dzięki temu drugi zespół zmniejszył stratę do 2 miejsca do 3 punktów.

Junior Radziński

Polonia II wyszła na to spotkanie bardzo mocnym składem. W pierwszej jedenastce znaleźli się m.in Krystian Pieczara, Junior Radziński, Paweł Tarnowski, czy Sebastian Olczak. Nasza drużyna od początku dominowała i w pełni zasłużenie wygrała. Rywal od 77 minuty grał w dziesiątkę.

19.03.2023 r., Sahara
Polonia II Warszawa – MKS Ciechanów 4:1 (3:0)
bramki: Wojciech Korcz 23, Jakub Olesiński 24, Kacper Żakowski 43, Junior Radziński 55

Polonia II: Michał Olczak – Szymon Dąbrowski Ż (81. Jan Parafianowicz), Sebastian Olczak, Jakub Olesiński Ż (84. Wiktor Nozderka) – Paweł Tarnowski (68. Bartłomiej Grzybowski), Patryk Baran (62. Igor Wysocki), Wojciech Korcz, Kacper Żakowski, Olaf Bartkiewicz (62. Eryk Kudokas) – Krystian Pieczara, Junior Radziński