Awaria neonu. Zrzutka

Jak donosi profil ośrodka Kibice Razem Polonia Warszawa: niestety mamy kolejną awarię neonu POLONIA. Po trzech latach od ostatniej naprawy, którą sfinansowali kibice, ponownie padła część oświetlenia. Możecie wesprzeć naprawę. Szczegóły w rozwinięciu.

Po pierwszych oględzinach myśleliśmy, że obędzie się bez konieczności wynajęcia podnośnika do naprawy i nie będą to bardzo duże koszty. Niestety po wymianie uszkodzonego transformatora NEON dalej nie świeci. Ta wymiana była konieczna. Wysokie koszty podnośnika (potrzebny jest dwukrotnie), do tego prace już wykonane i dalsza naprawa to koszt ok. 4500 zł.

Zarządca obiektu, czyli Aktywna Warszawa, która nie jest właścicielem neonu POLONIA, nie wykona tej naprawy. Nie poczuwa się do tego także klub.

Uważamy, że neon POLONIA to wizytówka klubu i powinien zostać naprawiony jak najszybciej.
I znowu, jak nie my, to kto?

Rozpoczynamy zbiórkę i bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Wszystko ogarniemy, pomóżcie nam w tym. Przecież wiecie, że liczy się każda złotówka!  Zróbmy to!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Awaria neonu. Zrzutka

Dodaj komentarz