Podsumowanie weekendu w CLJ (04-05.03)

W miniony weekend do gry wróciły zespoły u-15 i u-17, występujące w CLJ. Piłkarska wiosna dobrze rozpoczęła się dla naszej młodzieży. Obydwa polonijnej zespoły odniosły zwycięstwa.

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Wisła Kraków 3:2 (2:1)
bramki: Paweł Kosmalski 7 i 37, Adam Borkowski 70

Jesień nie była udana dla Polonii. Nasz zespół zimę spędził na przedostatnim miejscu w tabeli. Wiosną czeka polonistów walka o utrzymania. Pierwszy tegoroczny mecz w CLJ u-17 pokazał jednak, że „Czarne Koszule” nie stoją na straconej pozycji w tej walce. Polonia na własnym boisku w sobotę pokonała Wisłę Karków, która przed tą kolejką zajmowała drugie miejsce. Nasz zespół szybko wyszedł na prowadzenie i do końca spotkania go nie oddał.

W najbliższej kolejce przez polonistami ponownie spore wyzwanie. „Czarne Koszule” na wyjeździe zagrają z Legią Warszawa. Rywal jest liderem i na własnym boisku wygrał wszystkie spotkania. Początek spotkania w sobotę o 16:00. Na Saharze Polonia przegrała 1:6.

***

CLJ U-15: Varsovia Warszawa – Polonia Warszawa 1:3 (1:2)
bramki: Kacper Bielan 28, Jakub Kowalski 47, Karol Gorzędowski 76

W CLJ u-15 wraz z nowym rokiem rozgrywki ruszają od początku. W pierwszej kolejce „Czarne Koszule” pokonały na wyjeździe 3:1 Varsovię.

W sobotę Polonia zmierzy się na własnym boisku z Escolą. Początek o 12:30. Rywal w pierwszej kolejce uległ na wyjeździe 0:2 Legii.

Author: muchomor

2 thoughts on “Podsumowanie weekendu w CLJ (04-05.03)

  1. Pingback: DeepNude
  2. Pingback: sex women

Dodaj komentarz