Marciniec po meczu Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa

Zapraszamy Was do wysłuchania wypowiedzi Piotra Marcińca, który podzielił się z nami swoją oceną po dzisiejszym po meczu Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa (1:1). Materiał znajdziecie w rozwinięciu niusa.

Piotr Marciniec, Marcin Kluska

7 thoughts on “Marciniec po meczu Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa

1. Nie rozumiem jak należy robić by dobrze wejść w mecz? Ktoś nie zawiązał dobrze futbolówek,czy może zapomniał sie uczesać a może sie zagapił na fajną panne z trybun? Co może zdekoncentrować profesjonalnych piłkarzy? Szkoda że Pan redaktor nie pytał o gre pod wiatr.

1. Wszędzie czytam o wietrze 😀
      Bez przesady, trochę wiało, ale to raczej nie było nic nadzwyczajnego. Typowy polski wiatr, bez jakiegoś huraganu. Myślę, że przez ostatni miesiąc było co najmniej kilka dni, gdzie wiatr był dużo mocniejszy.

2. Z poziomu telewizji jednak wyglądało że w pierwszej połowie wiało na bramke Polonii.
    W drugiej juz trochę mniej ale na tyle że wturlalismy piłkę do bramki Stomilu.
    Tak czy inaczej nasza gra w pierwszej połowie bardzo słaba – z poziomu TV.
    Nie rozumiem dlaczego na końcówkę nie wszedł Radziński.
    Brakowało rasowego napastnika jak diabli.

1. Byłem na miejscu i owszem troszkę wiało, ale nie był to wiatr, który moim zdaniem mógł mieć na cokolwiek wpływ 🙂 Takie trochę szukania dziury w całym.

Zgadzam się, pierwsza połowa słaba, w drugiej połowie znacznie lepiej. Prawdę mówiąc Stomil nie stworzył sobie z gry jakiś super klarownych sytuacji. Bramka z zamieszania i w końcówce meczu zamieszanie. Szkoda, że my nie wykorzystaliśmy swoich okazji.
      Też zabrakło mi Juniora, ale myślę, że w końcu dostanie swoją szansę.

2. „Nie rozumiem dlaczego na końcówkę nie wszedł Radziński.” Jak przesłuchasz zapis konferencji prasowej z trenerem Smalcem, usłyszysz odpowiedź na to pytanie 😉

3. Te tlumaczenie Trenera o warunkach fizycznych…przepraszam to u trenera Smalca Mesis by nie pogral…a powaznie to kto mu zawodnikow do druzyny dobieral przeciesz to jest druga liga laga do przodu,warunki fizycze i serducho w 80%decyduja to nie jest poziom extraklasowy wiec co to za tlumaczenie.