Pazio trenuje z rezerwami Polonii

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że przygoda Adama Pazio z pierwszą Polonią dobiega końca. Piłkarz sugerował to na swoim Instagramie. Dziś poloniści zagrali pierwszy sparing na zgrupowaniu w Zielonej Górze. W składzie „Czarnych Koszul” nie znaleźliśmy bohatera tego newsa. 

Adam Pazio, Grégoire Nitot

Mógł nie zmieścić się w „osiemnastce” lub udać się na poszukiwania nowego klubu. Podobno interesowały się nim kluby z II ligi, ale finalnie trenuje z zespołem rezerw.

Jak sądzicie pozostanie w zespole trenera Macieja Wesołowskiego czy będzie szukał nowego klubu?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Pazio trenuje z rezerwami Polonii

 1. Odpowiadając przewrotnie na pytanie autora tekstu, myślimy, że odesłanie Pazia to marnowanie zasobów. W spółce kapitałowej to coś jak działanie na szkodę spółki 😉 ale w końcu nasz trener wie lepiej, jak przygotować zespół. Krystian Pieczara będzie biegał za trzech i wygramy ligę, hurra !!!!

  1. odesłanie do rezerw oczywiście … a pozbycie się to już w żargonie spółkowym byłaby szkoda wielkich rozmiarów

  2. Przewrotność w odpowiedzi dotyczy części o wierze w myśl trenerską i plan. Co do samego Pazia, to szkoda stracić tego zawodnika. Tu akurat nie ma drugiego dna i sensu, bo to jest fakt.

 2. To, że trenuje z rezerwami oznacza odstawienie od pierwszego zespołu. Zawodnik nie chce kończyć kariery, tylko grać i gdzieś trenować musi. Wygląda na to, że trener Smalec już zdecydował. Ja bym na jego miejscu odeszła. A co zrobi zawodnik czas pokaże.

 3. Odejdzie kiedy znajdzie nowego pracodawcę z conajmniej podobnymi warunkami.
  Nie wiemy czy już ma, czy nie coś na oku.
  Bo jeśli nie znajdzie to nie odejdzie. Szkoda wtedy potencjału i siedzenia w dwójce.
  Chyba że już całkowicie odstaje, ale o tym tylko trener wie. Nie my.

  1. PAZIO ! To on nam dał do spółki z Pieńkowskim awans do II ligi. To ich wspaniałe, wspólne zagranie.

Dodaj komentarz