Zimowe sparingi II-ligowców (cz.2)

Za nami pierwszy pełnowymiarowy (po przerwie świąteczno-noworocznej) tydzień zimowego okresu przygotowawczego, podczas którego część zespołów z ligowej stawki zdążyła rozegrać pierwsze w tym roku mecze kontrolne. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z drugą już częścią naszego stałego cyklu, w którym raportujemy Wam o wynikach sparingów, rozegranych w minionym tygodniu przez ligowych rywali „Czarnych Koszul”.

Do pierwszej tegorocznej gry kontrolnej z udziałem przedstawiciela eWinner 2 Ligi doszło już w środę w Krakowie, gdzie miejscowy Hutnik pokonał u siebie pierwszoligową Termalicę Bruk-Bet Naciecza 1:0, po bramce testowanego w ekipie z „Suchych Stawów” napastnika Resovii Rzeszów Huberta Karpińskiego.

Dwa dni później, już na własnym obiekcie pierwszoligowiec z Nacieczy sprawdził z kolei aktualną formę Siarki Tarnobrzeg, ostatecznie remisując z podopiecznymi Łukasza Becelli 2:2. W drugim z piątkowych sparingów, Znicz Pruszków przegrał na wyjeździe z innym przedstawicielem Fortuna 1 Ligi – ŁKS-em Łódź 0:3, a 45 minut w barwach łodzian rozegrał expolonista Jowin Radziński.

Tradycyjnie jednak, sparingowy maraton na dobre wystartował w sobotę. W najciekawiej zapowiadających się tego dnia starciach, będących jednocześnie pojedynkami  drugoligowców z przedstawicielami Fortuna I Ligi: Motor Lublin rozbił u siebie Resovię Rzeszów 5:1, Garbarnia Kraków uległa Termalice Bruk-Bet Nacieczy 4:5, z kolei liderująca ligowej stawce Kotwica Kołobrzeg pokonała na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 2:1, a jedną z bramek dla podopiecznych trenera Marcina Płuski zdobył testowany napastnik Sokoła Aleksandrów Łódzki – Michał Góral.

W pozostałych spotkaniach:

  • Górnik Polkowice pokonał 2:1 Carinę Kubin (3 liga),
  • GKS Jastrzębie zremisował 2:2 z Odrą Opole (1 liga),
  • Śląsk II Wrocław pokonał 2:0 Stal Brzeg (3 liga),
  • Znicz Pruszków wygrał 3:0 z Mławianką Mława (3 liga).
Źródło:  własne / 90minut.pl/

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

Dodaj komentarz