Pogoń nie chce Wyszkowskiego. Wróci na K6?

Jakub Wyszkowski przebywa od lata na rocznym wypożyczeniu w Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Dziś podwarszawski klub poinformował dość niespodziewanie o tym, że wiosną nie będzie już zawodnikiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. 

Wychowanek „Czarnych Koszul” jest w sporym regresie. Po tym jak sztab Polonii postanowił wypożyczyć go do III ligi „Wyszku” nie zdołał przebić się w Grodzisku Mazowieckim. Zagrał jesienią w 6 spotkaniach (w tym pucharowy mecz ze Stalą Rzeszów). Dla porównania Dawid Keller, który również został wypożyczony do zespołu lidera III ligi zagrał w 16 ligowych meczach i jednym spotkaniu w Pucharze Polski.

Jakub Wyszkowski

Na razie nie są znane dalsze losy „Wyszka”. Jak wspomnieliśmy wyżej Polonia wypożyczyła go do Pogoni na cały sezon. Czy Polonia przygarnie Wyszkowskiego? A może, jeśli kluby dojdą do porozumienia w kwestii skrócenia okresu wypożyczenia, w grę będzie wchodził inny klub z III ligi? Odpowiedź zapewne poznamy w najbliższym czasie…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Pogoń nie chce Wyszkowskiego. Wróci na K6?

  1. Patrząc na pozostałych, którzy odeszli czy zostali wypożyczeni, to chyba tylko Keller wykorzystał rundę jesienna. Widziałem jakiś mecz Grodziska na początku rundy. Keller wyglądał rzeczywiscie dobrze stad zapewne tyle rozegranych spotkań.

  2. Nam też nie jest potrzebny.
    Jeśli pokaże, że potrafi grać w piłkę to tak, chciałbym aby wrócił.
    Ale na dziś chłopak się nie rozwija.
    Może sezon w dwójce by mu dobrze zrobił ?
    Ale zaraz pewnie usłyszę, że okręgówka nie dla niego. Czy aby póki co nie ?

Dodaj komentarz