Arak wypożyczony do Podlasia Biała Podlaska

Po odejściu Szymona Jarosza i Kacpra Górskiego oraz planowanym wypożyczeniu Wojciecha Chojczaka, blok defensywny „Czarnych Koszul” zmniejszy się również o Filipa Araka, który jak informuje oficjalna strona klubowa, rundę wiosenną spędzi na wypożyczeniu w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska.

Filip Arak

Przypomnijmy, że Arak trafił na K6 w przerwie zimowej poprzedniego sezonu ze Skry Częstochowa, zaliczając przez ostatni rok w czarno-biało-czerwonych barwach 8 spotkań ligowych (6 w III lidze + 2 w II lidze), w których zdobył 2 bramki.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

2 thoughts on “Arak wypożyczony do Podlasia Biała Podlaska

  1. U nas grałby tylko w okręgówce. Zatem dla niego to przeskok aż o dwie klasy.
    Jest trzymany w klubie bo od nowego sezonu nie będziemy już mieć obecnych młodzieżowców, a nowi są ale póki co tak samo słabi jak Arak.

    Jeśli awansujemy to będzie dla nas wymogiem jeden młodzieżowiec. Już dziś musimy o tym. myśleć, a jest o czym bo nikogo takiego na poziom I ligi nie widać. Nawet na kwadrans grania.

  2. Niech sie chlopak ogrywa w tym wieku wystrzelic mozna z miesiaca na miesiac czego mu zycze.
    A ten wymug mlodziezowcow to tylko w Polsce obowiazuje i to jest klula u nogi w podnoszeniu poziomow naszych lig jak tos jest dobry i ma 17 lat to przeciesz kazdy trener go w pusci przez ten przepis duzo zawodnikow konczy kariere bo musza robic miejsca dla mlodszych o 2/3lata i zanim ci sie podszkola to jusz traca wiek mlodziezowca i karuzela dla menagerow sie kreci …tego przepisu w Czechach nie ma …a u nas korupcja i wymogi z pzpru zostaly tylko w pzp.

Dodaj komentarz