Duże zmiany w defensywie

Klub poinformował o pierwszych ruchach kadrowych Polonii w zimowym okienku. Na początek dwa pożegnania i jedno wypożyczenie.

Szymon Jarosz

Z zespołem żegnają się Kacper Górski i Szymon Jarosz. O ile odejście pierwszego było przewidywane od dawna, tak rozstanie z kontuzjowanym Jaroszem jest zaskoczeniem. Szczególnie zważywszy na letnie utrzymanie kontraktu z kontuzjowanym… Górskim.

Co ciekawe Jarosz nadal będzie pracownikiem Grégoire’a Nitota. – Warto poinformować, że po poważnej kontuzji Szymon Jarosz rozpoczął w tym tygodniu nową karierę w Sii jako junior service Desk specialist – poinformował na Facebooku prezes Polonii.

Decyzją sztabu na wypożyczenie trafi Wojciech Chojczak, który od dawna nie był w orbicie pierwszego zespołu.

Górski gra w klubie od sezonu 2020/21. Rozegrał 17 spotkań, w który zdobył 2 gole w III lidze. Rok krócej w klubie występuje Jarosz (24 mecze i 1 gol w III lidze, 1 mecz w II lidze). Chojczak póki co uzbierał na swoim koncie jedną grę w III lidze.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Duże zmiany w defensywie

  1. Tak jednak ciężki los przypada piłkarzom, którzy nie mają kontraktów z klubami z najwyższej półki. Bardzo mi szkoda Szymona Jarosza, bo kontuzja wyeliminowała go z gry, a klub to przypieczętował. Potem są prośby o zrzutki kibiców na rehabilitację. Trzeba się ubezpieczać prywatnie i zdobywać wykształcenie, aby mieć szanse na godne życie poza futbolem.

  2. Powodzenia w dalszej karierze i nie koniecznie jusz pilkarskiej…
    Czy ktos wie co sie dzieje z Michalskim , kontuzja na rozgrzewce w momemcie gdy wskoczyl do pierwszego skladu i od tamtej pory cisza zadnej informacji na jego temat…to mial byc wazny ofensywny zawodnik przeciesz i jak na 2 lige powazne wzmocnienie….

Dodaj komentarz