3 thoughts on “Skrót meczu z Pogonią Siedlce

1. Skrót pokazuje jaki to był słaby mecz w naszym wykonaniu. 2 -3 sytuacje i .. nic więcej.
    Mamy 11 piłkarzy do grania i jak wypada 2 to już jesteśmy o klasę słabsi. Nie wspominam po raz kolejny o zmiennikach bo nic nie dali .
    Tym niemniej runda udana , tylko czy właściciel wysupła kasę na wzmocnienia ? Czy można pożegnać najsłabszych po rundzie zimowej ? Czy zawodnicy kontuzjowani wrócą i będą wzmocnieniem ? Co z Pieczarą ?
    Takich pytań jest znacznie więcej . Mityczne sparingi może pokażą kogo niestety trzeba pożegnać .
    I nie można czekać – zero sentymentów. Awans jest naprawdę realny a baraże …… wielka niewiadoma.
    2 miejsce absolutnie w naszym zasięgu , 1sze rezerwuje sobie Kalisz.

2. Ten mecz był do wygrania, ale odpuściliśmy I połowę. Pechowa główka Kluski i gol-prezent dla Pogoni. Druga połowa przeciwnik miał farta ale na farcie długo nie pojedzie. Mysle że zmiennicy podejdą ambitnie, w końcu też czują że klub ma niepowtarzalną szansę na awans.