Podsumowanie weekendu w CLJ (05-06.11)

Miniony weekend dla zespołów występujących w CLJ był bardzo słaby. Jedynym zespołem, który nie stracił punktów był zespół u-17. Trudno jednak uznawać za sukces remis na własnym boisku z przedostatnią drużyną.

Piotr Urbański

CLJ U-19: Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 2:0 (0:0)

Niestety nie udało się sprawić niespodzianki w meczu z liderem. Polonia długo się broniła, do 75 minuty było 0:0, ale końcówka należała do rywali. Górnik ostatecznie wygrał 2:0. To był trzeci mecz z rzędu bez wygranej „Czarnych Koszul”. W efekcie nasz zespół spadł na 8 miejsce w tabeli.

Kolejny mecz Polonii już w piątek. O 13:00 na Saharze nasza drużyna zagra z Rakowem Częstochowa. Rywal zajmuje 5 miejsce, ale ma tylko 3 pkt. przewagi nad polonistami.

***

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Hutnik Kraków 1:1 (0:0)

Wydawało się, że mecz z Hutnikiem będzie świetnym momentem na przełamanie serii 9 spotkań bez wygranej. Tym bardziej, że rywal przed tą kolejką przegrał wszystkie wyjazdowe spotkanie. Niestety „Czarne Koszule” zdołały zdobyć tylko 1 pkt. Blisko było jednak tego, aby Hutnik wywiózł komplet punktów. Polonia wyrównała w samej końcówce. Niemniej nasz zespół nadal jest ostatni w tabeli i powoli rośnie strata do bezpiecznych miejsc.

Przed Polonią teraz 2 mecze w ciągu 3 dni. W środę o 15:00 „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe w zaległym spotkaniu z Cracovią. Rywal zajmuje 12 miejsce i ma 5 pkt. więcej. Potem w sobotę o 12:00 na wyjeździe Polonia zagra z Widzewem, który obecnie zajmuje 8 miejsce.

***

CLJ U-15: Polonia Warszawa – Wisła Płock 1:2 (0:0)
bramki:
Antoni Chmielewski 59

Po bardzo dobrym spotkaniu z Jagiellonią przyszła porażka z Wisłą Płock. Rywal strzelił jako pierwszy, ale Polonia zdołała po kilku minutach wyrównać. Niestety Wisła w doliczonym czasie przechyliła szalę na swoją korzyść. Polonia pozostała na 5 miejscu w tabeli, mając bezpieczną przewagę 8 pkt. nad siódmym ŁKS-em.

W najbliższej kolejce „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe z Escolą Varsovia. Spotkanie już w środę o 15:00. Rywal zajmuje 4 miejsce i ma tylko 1 pkt. przewagi. Na Saharze Polonia przegrała 2:3.

3 thoughts on “Podsumowanie weekendu w CLJ (05-06.11)

1. Pingback: fiwfans