Podsumowanie weekendu w CLJ (29-30.10)

Miniony weekend był niezbyt udany dla MKS-u. Wygrał tylko zespół u-15. Niestety kolejne spotkanie przegrała drużyna u-17, kolejny raz punkty u siebie straciła też Polonia u-19.

CLJ U-19: Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk 0:0 (0:0)

Rywal przed tą kolejką zajmował dopiero 14 miejsce (strefa spadkowa), więc można było nasz zespół uznawać za faworyta. Niestety trzeci raz z rzędu nie udało się polonistom na własnym boisko zdobyć trzech punktów. „Czarne Koszule” zmarnowały kilka doskonałych okazji i w efekcie mogły dopisać sobie tylko 1 pkt. W rezultacie Polonia spadła na 6 miejsce, ale strata do drugiego Lecha wynosi tylko 3 pkt.

W najbliższej kolejce Polonia jedzie do liderującego Górnika Zabrze. Rywal ma 3 pkt. przewagi, ale też jedno spotkanie mniej rozegrane. Początek w sobotę o 13:30. Co pocieszające, zabrzanie lepiej punktują na wyjazdach niż u siebie.

***

CLJ U-17: Podlasie Biała Podlaska – Polonia Warszawa 2:0 (1:0)

Tydzień przerwy i zmiana na stanowisku trenera nie odmieniły na razie sytuacji zespołu u-17. Poloniści w 11 meczu przegrali ósmy raz i spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

W najbliższej kolejce najlepsza szansa na przełamanie. O 15:00 w sobotę „Czarne Koszule” zagrają z Hutnikiem Kraków. Rywal znajduje się tuż nad Polonią, mając 1 punkt więcej, ale i jedno spotkanie rozegrane więcej. Krakowianie do tej porty przegrali wszystkie wyjazdowe spotkania.

***

CLJ U-15: Jagiellonia Białystok – Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
bramki:

Świetnie spisali się najmłodsi opisywani przez nas poloniści. „Czarne Koszule” na wyjeździe pokonały 3:0 trzecią Jagiellonią Białystok. Polonia nadal jednak zajmuje 5 miejsce, ale do drugiej drużyny nasza drużyna ma tylko 1 pkt. straty.

W sobotę o 12:30 „Czarne Koszule” zagrają na Saharze z Wisłą Płock. Rywal zajmuje 6 miejsce i traci do polonistów 4 pkt. W Płocku było 1:1.

Author: muchomor

Dodaj komentarz