Podsumowanie weekendu w CLJ (16-17.10)

Miniony weekend był lepszy niż poprzedni, ale trudno jednocześnie o wielką euforię. Co prawda żaden z zespołów występujących w CLJ nie przegrał, wygrać udał się tylko najstarszej drużynie, która na wyjeździe pokonała Cracovię.

Kacper Jakóbczyk

CLJ U-19: Cracovia Kraków – Polonia Warszawa 0:1 (0:1)
bramki:

Udał się wyjazd polonistów do Rącznej. Polonia wywalczyła trzy punkty z Craocvią. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie spotkania, jej strzelcem został Kacper Jakóbczyk. Po 10 kolejkach nasz zespół zajmuje 3 miejsce, mając zaledwie trzy punkty straty do liderującego Górnika Zabrze.

W następnej kolejne „Czarne Koszule” zagrają na własnym boisku z Koroną Kielce, początek w sobotę o 12:00. Rywal zajmuje dopiero 10 miejsce, ale traci tylko 4 pkt. do polonistów, więc wygrana będzie szczególnie ważna.

***

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Resovia Rzeszów 1:1 (0:1)
bramki: Antoni Nerek 60′

Małe światełko w tunelu w drużynie u -17. Po trzech porażkach z rzędu, dwóch bardzo wysokich, wreszcie udało się nie przegrać. Polonia na własnym boisku zremisowała z Resovią Rzeszów, choć grała od 23 minuty do 80 minuty o jednego gracza mniej. Nasz zespół dzięki temu awansował o jedną pozycję, ale aby wyjść ze strefy spadkowej dalej brakuje 5 pkt.

Trener Krzysztof Chrobak od razu zaczyna od bardzo ważnego spotkania. Polonia zagra na wyjeździe Craocovią, która znajduje się tuż na naszym zespołem z 3 pkt. przewagi. Początek w niedzielę o 14:00

***

CLJ U-15: ŁKS Łódź – Polonia Warszawa   2:2 (1:0)
bramki: Maksymilian Opaciński 53 i 79

Po całkiem dobrym początku zaciął się zespół u-15. Piąty raz z rzędu nie dało się wygrać. Tym razem na wyjeździe poloniści podzielili się punktami z ŁKS-em Łódź. Blisko było jednak porażki, w drugiej połowie rywale prowadzili już 2:0, ale „Czarne Koszule” zdołały w końcówce wyrównać.

W niedzielę o 14:30 nasz zespół zagra u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Rywal zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 1 pkt. na koncie. To spotkanie trzeba wygrać

Źródło: własne/laczynaspilka.pl

1 thought on “Podsumowanie weekendu w CLJ (16-17.10)