4.000 miejsc na mecz z liderem II ligi

Klub za pośrednictwem swoich social mediów ogłosił, że na spotkanie z liderującą w tabeli Kotwicą Kołobrzeg będzie imprezą masową bez podwyższonego ryzyka. W spotkaniu będzie mogło wziąć udział 4.000 kibiców. 

Daniel Choroś, Piotr Giel

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

17 thoughts on “4.000 miejsc na mecz z liderem II ligi

 1. A Trybuna Główna będzie w całości otwarta ? Bo zdaje się że dół jest wyłączony i końcowe sektory też ?
  Także jakby przyszło 4000 ludzi to będzie olbrzymi tłok (czego wcale nie lubię, choć pewnie wiele osób chce żeby tak było). Poza tym Trybuna kamienna będzie otwarta ?

 2. Otwarta będzie całą Główna.
  Kamienna też i tylko na niej będzie można bluzgać.
  Dodatkowo w trybie ekspresowym powstanie nowa trybuna, za bramką, pod zegarem.
  Żeby nie było ścisku i każdy mógł w spokoju obejrzeć mecz.
  Zarówno Główna jak i nowa trybuna zostaną zabezpieczone specjalnymi, przezroczystymi ekranami dźwiękochłonnymi.
  Żebyście nie musieli słuchać brzydkich wyrazów.
  Do czwartku trwają konsultacje społeczne, także proszę zgłaszać dodatkowe pomysły, życzenia, kaprysy….

  1. A co jeśli ja chciałbym na głównej posłuchać bluzgów z Kamiennej? Czemu nikt nie pomyśli o wszystkich kibicach :/

 3. @Marcin_88
  Mówisz masz. Od czego są konsultacje społeczne jak nie od tego by wysłuchać Twoich potrzeb. Programiści z SII chwilę po Twoim poście dostali zlecenie i piszą kod apki dzięki której będziesz mógł posłuchać bluzgów w czasie rzeczywistym pomimo ekranów dźwiękochłonnych. Wszystko będzie na czas.

  1. Ps. Kiedyś to liczyłem i ze 2 tys. krzesełek jest bezużyteczna na stadionie. Dolnych 7 sektorów Głównej. I wtedy zamiast 7250 miejsc mamy ledwo 5 tys na całym stadionie i 3 tys. na Głównej. Jeżeli jest 4 tys na mecz z Kotwicą to… albo Kamienna jest otwarta albo… Kamienna jest otwarta.

  2. jeśli kamienna miała by być otwarta to raczej było by to ogłoszone. Przed sezonem było mówione, że osoby z karnetem będą mogły wygenerować wejściówkę na kamienną w takich sytuacjach (zamienić miejsce z głównej na kamyk).

 4. Dobra , skończmy z niepotrzebnymi wywodami , będzie tłok czy nie, przyjdzie 3000 ludzi czy nie , będzie padać czy nie.
  Bedzie kiełbasa i piwo (ja bym chciał frytki i kebab – marzenia).
  Jaka sytuacja u nas ? Szpital bez zmian ? Nikt nie pauzuje za kartki (Pieczara ma już 3 czy 4? ) .
  Jak widzicie szanse na umieszczenie Kotwicy gdzie jej miejsce (czyli na dnie) ? Nie zawsze grają pięknie ale są „piracko” skuteczni i obrona gra jakby ich statek był niezatapialny.
  Jak to możliwe, też walczyli o awans do ostatniej minuty jak my.
  Proszę o rzeczowe wypowiedzi.

  1. Najwyrazniej zakotwiczyli w północnej części portu zwanego ewinner. Może pomożemy im odpłynąć Wisłą w kierunku na Puławy ?

 5. Piłkarsko jesteśmy lepsi, mowy nie ma. Jeżeli głowy sie nie przypalą, Kotwica dostanie elegancki łomot.
  Martwi mnie cos innego. Zdjęte mamy „podwyższone ryzyko” co nasi „przyjaciele” z Ł3 bardzo bedą chcieli zmienić. Wnosząc po ich zgodzie z Pogonią… No oby sie moje sowo w gówno zamieniło ale niestety, spodziewam się „atrakcji”.

  1. Też się nad tym zastanawiałem. Ostatnio niby nie było podwyższonego ryzyka, a policji od cholery. Ciekaw jestem jak będzie tym razem. Czy mają przyjechać kibice gości? Jeśli tak to nie możemy dać się sprowokować, oby odpowiednie uprzedziły naszych hoolsów w tym temacie…

  2. Od zgody, której nie ma między Ł3 a Pogonią do transfery zgody Pogoni z Kotwicą i jeszcze przeniesienie tego na realne działania na K6 droga jednak daleka.

  3. @ppp998 Czego nie ma? Kotwica ma mocną i trwałą zgodę z Pogonią. Ich flaga nie raz wisiała na Ł3, a kumpel sie zarzeka że i na bielańskim Hutniku.

 6. Czyli trzeba wzmóc czujność , nie dać się sprowokować . Może przypłyną z Kołobrzegu przez Wisłę via Łazienkowską. Zacumujmy ich na Konwiktorskiej , Titanic też był niezatapialny a poszedł na dno .

Dodaj komentarz