Podsumowanie weekendu w CLJ (03-04.09)

Niestety miniony weekend, tak jak poprzedni, nie był zbyt udany dla MKS-u. Ponownie bez punktów weekend zakończyły zespoły u-19 i u-17, tym razem oba roczniki przegrały z Legią Warszawa. Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowała jednak drużyna u-15.

Jan Piasek

CLJ U-19: Legia Warszawa  – Polonia Warszawa 4:3 (3:2)
bramki: 
Jan Piasek 11 i 27

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla Polonii. Nasz zespół już w 11 minucie wyszedł na prowadzenie. Niestety Legia odpowiedziała 3 minuty później, a w 21 minucie było już 3:1 dla rywali. Poloniści nie podłamali się szybko traconymi golami i w 27 minucie strzelili na 3:2. Taki wynik utrzymywał się do przerwy. W 49 minucie Legia znów oddaliła się od Polonii na dwie bramki. Polonia odpowiedzieć zdołała dopiero w 87 minucie. Na czwartego gola „Czarnym Koszulom” nie starczyło już czasu.

W najbliższej kolejce dobra okazja na przełamanie serii dwóch porażek z rzędu. Na własnym boisku poloniści zmierzą się z Pogonią Szczecin. Przeciwnik po 4 kolejkach ma tylko 2 pkt. na koncie i znajduje się w strefie spadkowej. Początek spotkania w sobotę o 12:00.

***

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Legia Warszawa 1:6 (1:4)
bramki: 
Adam Langiewicz 44

Dużo gorzej polonistom z Legią poszło w CLJ u-17. Nasz zespół na Saharze został rozbity. Rywale wygrali aż 6:1. Spotkanie od samego początku układało się bardzo źle. Po 13 minutach było 2:0 dla Legii, a do przerwy Polonia przegrywała już 1:4. W drugiej połowie rywale dorzucili jeszcze 2 bramki.

W sobotę przed polonistami ważny mecz. „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe z Wisłą Płock. Rywal zajmuje 9 miejsce i o 2 pkt. wyprzedza naszą drużynę. Mecz rozpocznie się w sobotę o 11:00. Wygrać nie będzie łatwo, Wisła na własnym boisku jest na razie niepokonana.

***

CLJ U-15: Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa 0:4 (0:2)
bramki:
Karol Sokołowski 19 i 39, Bruno Jakubowski 41, Jan Stefanowicz 66

Zgodnie z oczekiwaniami Polonia bez większych problemów pokonała ostatnią drużynę w tabeli. Już po pierwszej połowie było 2:0 dla naszego zespołu. W drugiej części „Czarne Koszule” dołożyły jeszcze dwie bramki.

W najbliższy weekend Polonia zagra u siebie z Jagiellonią Białystok. Rywal zajmuje 5 miejsce, ale traci tylko 2 pkt. do naszej drużyny, która obecnie znajduje się na 3 miejscu. Początek spotkania w sobotę o 14:30.

Author: muchomor

Dodaj komentarz