Podsumowanie weekendu w CLJ (27-28.08)

Miniony weekend nie był zbytnio udany dla zespołów MKS-u. Wyższość Wisły Kraków musiała uznać zarówno zespół u-19 jak u-17. Na szczęście udało się chociaż wygrać zespołowi u-15.

Mateusz Krypa

CLJ U-19: Polonia Warszawa  – Wisła Kraków 1:2 (1:1)
bramki:
Mateusz Krypa 21

Niestety po trzeciej kolejce Polonia nie jest już niepokonana. Początek meczu z Wisłą na Saharze była dla Polonii całkiem udany. W 21 minucie „Czarne Koszule” wyszły na prowadzenie z rywalem, który też po 2 kolejkach miała 2 wygrane. Niestety jeszcze przed przerwą rywale wyrównali, a w 66 minucie wyszli na prowadzenie. Polonia nie była już w stanie odpowiedzieć i przegrała u siebie 1:2.

W najbliższej kolejce kolejny ciężki mecz przed Polonią. Nasza drużyna w sobotę na wyjeździe zagra z Legią Warszawa. Początek spotkania o 11:00. Legia po 3 meczach ma 9 pkt.

CLJ U-17: Wisła Kraków – Polonia Warszawa 4:1 (2:0)
bramki:
Błażej Tłaczała 90

Niestety drugą porażkę zanotował zespół u-17. W trzeciej kolejce nasza drużyny wysoko przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków. Już po 12 minutach rywale prowadzili 2:0, a w drugiej części dołożyli jeszcze dwa trafienia. Polonia była w stanie odpowiedzieć golem honorowym w 90 minucie meczu.

Zespół u-17 także czekają derby w najbliższy weekend. Na Saharze w sobotę o 13:00 „Czarne Koszule” zagrają z Legią Warszawa. Lokalni rywale na razie radzą sobie świetnie, w trzech pierwszych meczach odnieśli 3 zwycięstwa.

CLJ U-15: Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 2:1 (2:1)
bramki:
Maksymilian Opaciński 21, 40

Wygraną zanotował natomiast zespół u-15. Poloniści na własnym boisku pokonali ŁKS Łódź. Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. Polonia wyszła na prowadzenie w 21 minucie za sprawą Maksymiliana Opacińskiego. Rywale wyrównali kilkanaście minut później, ale tuż przed przerwą Opaciński pokonał bramkarza po raz drugi.

W najbliższą sobotę Polonia na wyjeździe zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek spotkania w sobotę o 17:00. Rywal zajmuje ostatnie miejsce i na razie ma 0 pkt.