Polonia gromi w Krakowie Hutnika i pnie się w górę tabeli!

W ostatnim spotkaniu 8 kolejki eWinner II ligi Polonia Warszawa pokonała na wyjeździe Hutnika Kraków 4:1. Takie rozstrzygnięcie daje „Czarnym Koszulom” awans na 9 miejsce w tabeli.

29.08.2022, Kraków
Hutnik Kraków – Polonia Warszawa 1:4
bramki:  Wojciech Fadecki 5 i 49 (k), Maciej Kowalski-Haberek 11, Michał Fidziukiewicz 36

Polonia: Jakub Lemanowicz – Eryk Mikołajewski, Jan Majsterek, Maciej Kowalski-Heberek – Wojciech Fadecki (68. Marcin Pieńkowski), Piotr Marciniec, Łukasz Piątek, Bartosz Biedrzycki (58. Jakub Wawszczyk Ż) – Michał Bajdur (58. Mateusz Michalski), Marcin Kluska (46. Krzysztof Koton), Michał Fidziukiewicz (58. Krystian Pieczara Ż)

Sędziował:  Piotr Szypuła (Bielsko-Biała)

Źródło: własne

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

11 thoughts on “Polonia gromi w Krakowie Hutnika i pnie się w górę tabeli!

1. W drugiej połowie zagrali bardzo słabo. Podobnie jak w poprzednim meczu zmiany niewiele wniosły do gry. Dobrze, że tym razem udało się rozstrzygnąć spotkanie w pierwszych 45 minutach. Brawo za skuteczność w pierwszej połowie. To był bardzo słaby mecz Hutnika. Dopiero Kalisz sprawdzi formę drużyny.

2. Wydaje się że powoli mamy już ustawienie pierwszej 11stki. Martwi , że zmiany spowodowały obniżenie poziomu gry i w końcu stratę bramki. Fidziukiewicz oby tak dalej a będzie korona strzelców 2 ligi. Pieczara powoli kończy swoją przygodę z Polonią , brakuje nam drugiego napastnika.
    Srodek tabeli to nasz poziom, weryfikacja z Kaliszem a potem z Kotwicą będzie (zdaje się te dwa mecze bedą jeden po drugim na K6). Szykuje się ciężki wrzesień ale może forma pójdzie w górę a może tak jest szykowana. Hutnik słaby , ich bramkarz się nie popisał.
    Za tydzień mecz z Siarką obowiązkowe 3 punkty ale pierwszy raz będziemy grali jako faworyt więc przestrzegam przed huraoptymizmem.
    Czy Koton i Michalski znowu dyskretny występ ? Proszę o relacje tego kto był ( a widać , że nas wpuszczono, Policja krakowska mądrzejsza niż warszawska niestety a może stety).
    Co za piękne rozpoczęcie tygodnia.
    Nie liczyłem na zwycięstwo a tym bardziej na tak okazałe.
    Teraz czas na ruch kibiców , mobilizacja , będzie wrzesień wszyscy wrócili z urlopów czas na 2500 ludzi na K6 (to jest nasz cel i myśle rzeczywisty pułap ). No chyba , ze zaczniemy wygrywać seryjnie (czego nam wszystkim życzę).