Transmisje TVP Sport zmodyfikują terminy dwóch meczów Polonii

Polonia po kilku pierwszych kolejkach II ligi stała się mega atrakcyjna dla telewizji. TVP Sport po pokazaniu spotkań ze Stomilem Olsztyn i rezerwami Lecha Poznań miała pokazać także zaległy mecz z KKS-em Kalisz. Z naszych informacji wynika, że na tym nie koniec.

Przemysław Szabat, Marcin Kluska, Marcin Stefanik

Z naszych informacji wynika, że w sportowym kanale telewizji publicznej fani zobaczą na pewno mecz Hutnik Kraków -Polonia w niedziele o godz. 16:00 (pierwotnie miał być rozegrany dzień wcześniej, w sobotę) i mecz Polonia – Siarka Tarnobrzeg w piątek 2 września 2022 r. (pierwotnie miała być sobota, 3 września 2022 r., o godz. 19:11).

***

W trakcie pisania niusa oficjalna potwierdziła, że Siarka będzie przełożona na 2 września 2022 r. o godz. 20:00 w związku z transmisją w TVP Sport.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Transmisje TVP Sport zmodyfikują terminy dwóch meczów Polonii

  1. Dorzucę drugie pytanie – ile do gadania w takim temacie ma klub? Czy to decyduje TVP i PZPN?

  2. Klub nie ma nic do powiedzenia w takiej sytuacji. Niemniej piątkowy wieczór to wg mnie całkiem fajny termin. Bardziej dziwi, że policja się zgodziła, bo o 20:30 gra Legia u siebie z Radomiakiem.

  1. I ja tak Bojkocie wybiorę.
   20 na kanapie przed telewizorem z czymś dobrym w szklanicy – świetny pomysł.
   A że klub na mnie i na tobie nie zarobi ?
   Trudno – jak się daje robić w konia to jego sprawa.

Dodaj komentarz