Łącki na testach we włoskim Cagliari Calcio

Napastnik akademii MKS-u Polonia Warszawa, Dawid Łącki na początku sierpnia miał okazję trenować we Włoszech. Piłkarz najstarszego rocznika był na testach w Cagliari Calcio, które występuje w Serie B.

Dawid Łącki

Łącki w poprzednim sezonie zagrał w jednym spotkaniu w „okręgówce”, w którym zdobył 2 gole. W CLJ-tce U-19 wystąpił 13 razy zaliczając dwa trafienia i dwie asysty.

W klubie występuje obecnie jeden Polak, obrońca Sebastian Walukiewicz, którego fani mogą pamiętać z występów w reprezentacji Polski.

Warto pamiętać, że to nie pierwsza wyprawa Łąckiego na Półwysep Apeniński. W czerwcu wraz z Tymonem Kłosowiczem, przebywał na testach w Napoli [link].

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Łącki na testach we włoskim Cagliari Calcio

  1. Jakbym napisał, że jego stary – Legionista z TGK – ganiał mnie w podstawówce m. in. za szalik Polonii i pisząc eufemistycznie… miło nie było. Teraz czytam o jego synu na stronie Polonii. Życie jest poj*bane na maksa.

Dodaj komentarz