Zwycięstwo i porażka rezerwistów przed inauguracją V ligi

Zwycięstwem i porażką dowodzone przez trenera Macieja Wesołowskiego rezerwy warszawskiej Polonii, zakończyły przygotowania do rozpoczynających się w najbliższy weekend rozgrywek mazowieckiej grupy pierwszej V ligi.

W rozgrywanych w ubiegłą sobotę sparingach, „rezerwiści” najpierw pokonali 3:1 występującą w rozgrywkach CLJ U-19 Escolę Varsovię, aby następnie ulec 0:3 beniaminkowi warszawskiej „okręgówki Talentowi Warszawa.

Przypomnijmy, że w ramach pierwszej kolejki V ligi, Polonia II Warszawa będzie w najbliższy poniedziałek podejmowana przez MKS Ciechanów. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

1 thought on “Zwycięstwo i porażka rezerwistów przed inauguracją V ligi

  1. Hm i co o tych wynikach sadzic i w jakim miejscu przed samymi rozgrywkami sa rezerwy?, bylo zaproszenie na sprawdziany,selekcja ,
    dojscie 6 seniorow z Mksu i dwa rozne wyniki przed startem 5 ligi ..
    Wynik z juiorami cieszy ale porazka 0÷3 z beniaminkiem okregowki to troche wstyd…wyniki sprawdzianow rezerw nie byly podawane takze wiec tylko moga byc domysly ze niebylo sie czym chwalic…wiec czekam jak po przemeblowaniu bedzie sie ta druzyna prezentowac ? Wciasz po cichu liche na awans do 4 ligi bo taki cel powinien byc dla rezerw postawiony tylko te wyniki nie sa optymistyczne ,moze jakis wywiad z trenerem rezerw i cele postawione przed druzyna….

Dodaj komentarz