Kaluba oskarża Enigmę o działanie na szkodę Polonii

Medialna potyczka na linii kibice – klub trwa nadal. Dziś swoje pięć groszy dołożyć były prezes „Czarnych Koszul” Piotr Kaluba, który zarzucił grupie Ultras Enigma działanie na szkodę Polonii.

Piotr Kaluba, Alex Malczuk


Prezesi, „skupiacie się i skrupulatnie liczycie” na ile kibole okradają kluby z praw do herbów, gadżetów, towarów itp. Ultrasi Polonii mówią, żebyście liczyli co innego, w końcu ich słuchali i pozwolili im w spokoju kraść – napisał na Twitterze były prezes klubu z K6.

Wpis Kaluby z punktu widzenia historycznego nie jest niczym nowym. Podczas sprawowania funkcji próbował wywalczyć dla klubu monopol w dystrybucji pamiątek klubowych, który summa summarum w części, został osiągnięty dopiero po przejęciu klubu przez Grégoire Nitota.

W sieci pojawił się także komentarz Enigmy:

Pamiętacie tego Pana? To ta sama osoba, której kibice musieli przelewać na pensje dla pilkarzy bo „prezes” tego nie ogarniał. To również ta sama osoba, która przyciągała na stadion 200 osób. A tych wypocin komentować nawet nie trzeba.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Kaluba oskarża Enigmę o działanie na szkodę Polonii

Dodaj komentarz