Zmiana terminu meczu domowego ze Zniczem Pruszków

Klub opublikował dokładny terminarz meczów domowych Polonii, które przypadną na rundę jesienną sezonu 2022/23. W stosunku do naszej informacji, którą publikowaliśmy wczoraj [link] jest jedna modyfikacja dotycząca spotkania ze Zniczem Pruszków oraz termin spotkania rewanżowego z Pogonią Siedlce.

Marcin Kluska

Zmianie uległ termin kolejnego spotkania na K6 na wniosek Komendy Głównej Policji i zaplanowany na 10 sierpnia mecz 5. kolejki pomiędzy Czarnymi Koszulami a Zniczem Pruszków został przesunięty na późniejszą datę i odbędzie się w czwartek (11 sierpnia o godzinie 19:30) – czytamy w komunikacie klubu.

Spotkanie domowe z Pogonią Siedlce zostało zaplanowane na 12 listopada 2022 r. na godz. 17:00.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Zmiana terminu meczu domowego ze Zniczem Pruszków

 1. Efektem działań tzw. grupy wyjazdowej jest to, że jesteśmy teraz na cenzurowanym Komendy Głównej Policji. Cierpieć będzie cały klub. Myślę, że lepszym rozwiązaniem w celu wyeliminowania podobnych ekscesów w przyszłości byłby zakaz stadionowy dla winnych, którzy przecież zostali w Siedlcach spisani i zatrzymani na dołku 48 godzin.

  1. Człowieku, co Ty gadasz za głupoty…
   Na „cenzurowanym” jesteśmy przez to, kto zasiada w komendzie, a nie przez jakieś jedno wydarzenie, które miało miejsce daleko od Warszawy.

   Widzę, że „bardzo dobrze” życzysz kibicom Polonii, którzy w momencie, gdy Ty siedziałeś w domu na kanapie, oni przez ostatnie lata tułali się po wioskach i wspierali klub.

   Idź i zapytaj zawodników czy wolą kibiców, którzy wspierają ich zawsze i wszędzie i raz na rok coś narozrabiają, czy wolą takich, którzy siedzą tylko przed ekranem i na wszystko narzekają. Odpowiedź jest jasna.

 2. Kibice Polonii od wielu, wielu lat to byli „Czarni kulturalni””. Nie są kibicami agresywni kibole i nie powinno być dla takich miejsca na stadionach. Takie działania to jest łamanie prawa, a kto dopuszca się czynów zabronionych wchodzi w kolizję z prawem. I to nie ma znaczenia kim jest. PolonistoKSP ten kto daje przyzwolenie lub popiera takie działania poprzez np. szukanie dla sprawców wytłumaczenia, jest współwinny. Jeśli jeździmy samochodem 20 lat i spowodujemy wypadek drogowy z ofiarami, to nikt nas nie uwalnia od winy z tego tytułu, że wcześniej jeździliśmy bez kolizyjnie.

  1. hahaha a ja czemu jestem winien? 😀
   No to idź, szukaj dowodów na chłopaków. Może uda Ci się kogoś postawić przed sądem i doprowadzić do jego skazania. Na pewno byłbyś wtedy wielce szczęśliwy.

 3. Przeczytaj pierwszy komentarz. Policja zatrzymała kilkanaście osób winnych i ona jest władna stawiać przed sądem, a nie inni ludzie. To nie są sprawy z powództwa cywilnego, tylko karne. Widać, że nie za bardzo orientujesz się w tej materii i wypisujesz głupoty.

  1. Jak Ty wszystko bierzesz dosłownie…
   Weź trochę ochłoń. Wszystkich byś do więzień pozamykał, bo brzydko powiedzieli.

Dodaj komentarz