Problemy kolejnego II ligowca?

Niedawno z II ligi wycofał się zespół Wigier Suwałki, a dzisiaj pojawiła się informacja o kolejnej drużynie, która może nie przystąpić do tych rozgrywek. Mowa o Stomilu Olsztyn, który boryka się z kłopotami finansowymi.

Po nieudanej walce o utrzymanie w I lidze, Stomil spadł do II ligi. W tej jednak drużyna z Olsztyna może wcale nie zagrać – klub jest w bardzo nieciekawej sytuacji. Trwa właśnie walne zgromadzenie, na którym omawiana jest przyszłość Stomilu. W najgorszym scenariuszu klub może nie przystąpić do rozgrywek II ligi, a wtedy jego miejsce zajmie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Author: Rusherfly

Jeden z założycieli Fanclubu Damiana Mosiejko/i

4 thoughts on “Problemy kolejnego II ligowca?

  1. Prezes jest chyba bardziej zakręcony bo wrzucanie kasy w Piłkę Nożna w PL ciężko nazwać inwestycją, ma kasę , lubi emocje więc wydaje kasę na – z naszego punktu widzenia – szczytny cel, miejmy nadzieję że ma więcej cierpliwości niż krokodylek

  2. I ja w takich momentach chylę głowę wobec pasji Gregoire’a. Mam nadzieję, że ma wsparcie w rodzinie w tej sprawie bo w jednym z wywiadów wspominał, że żona nie była zachwycona takim pomysłem na inwestycje, ale może było to tylko na początkowym etapie przejmowania klubu.

    I pytanie czy zacznie to się przekładać na rozmowy biznesowe SII. Na pewno rozpoznawalność Gregoire’a wzrosła. Na pewno kolejne awanse Polonii nie zaszkodzą wizerunkowi Gregoire’a jako godnego zaufania biznesmena.

Dodaj komentarz