Krótkie wakacje beniaminka

Poloniści wygrywając w sobotę w Szczuczynie (3:1) zapewnili sobie awans do II ligi. Piłkarze trenera Rafała Smalca zasłużyli na odpoczynek. Z informacji, które posiadamy wynika, że urlopy potrwają do końca czerwca 2022 r. 

Później zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu II ligi. Start rozgrywek już 17 lipca 2022 r. Pierwszym rywalem będzie KKS Kalisz, który przyjedzie na K6.

W okresie przygotowawczym „Czarne Koszule” zagrają na pewno z Wisłą Puławy (9 lipca 2022 r.). Na 16 lipca 2022 r. został pierwotnie zaplanowany mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, ale w związku ze startem II ligi to spotkanie może się albo nie odbyć albo zostanie rozegrane w innym terminie (o sparingach piszemy tutaj).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Krótkie wakacje beniaminka

  1. Piłkarze niech odpoczywają ale dyrektor sportowy to musi mieć teraz najintensywniejszy miesiąc w roku. Ciekawe kiedy będzie info o transferach i co szykuje w drużynie

    Niektórzy skreślili już wcześniej Pieczarę i Piątka, a prawda jest taka że teraz będą mogli nieco bardziej rozwinąć skrzydła. W II lidze się więcej gra w piłkę niż kopie po nogach, więc liczę na to że będą mogli wykorzystać swoje doświadczenie z lig lepszych niż III.

    Ktoś wie do kiedy jest otwarte okno transferowe?

  2. Jestem ciekaw, jak sztab trenerski poradzi sobie z tak krótkim okresem przygotowawczym. Drużyny awansujące z III lig mają 3 tyg. mniej czasu na odpoczynek i przygotowania do sezonu od pozostałych drużyn w II lidze.

Dodaj komentarz