Podsumowanie weekendu w CLJ (28-29.05)

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki CLJ u-18. Niestety po raz kolejny polonistom nie udało się wygrać. Drugi raz z rzędu nie zdobyli także trzech poloniści z zespołu u-15. W dobrych humorach mogą zawodnicy zespołu u-17, którzy wygrali swoje spotkania.

Piotr Urbański

CLJ U-18: Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź 2:2 (2:1)
bramki: 
Antoni Grzelczak 31, samobój 40

Niestety do siedmiu spotkań przedłużyła się seria meczów bez wygranej. Na zakończenie sezonu poloniści podzielili się punktami z UKS-em SMS Łódź. Ostatecznie Polonia skończyła rundę na 6 miejscu. Jak na beniaminka jest to bardzo dobry wynik. Cieniem tylko kładzie się na to druga część rundy wiosennej. „Czarne Koszule”, które przez kilka kolejek były liderem, w ostatnich 7 spotkaniach zdobyły tylko 2 pkt.

***

CLJ U-17: Polonia Warszawa – Escola Varsovia 2:1 (1:0)
bramki:
Wojciech Lach 8. Krystian Derkacz 90

Miłą niespodziankę w weekend sprawili poloniści w CLJ u-17. Nasz zespół na własnym boisku pokonał drugą w tabeli Escola Varsovia. Polonistom ta wygrana nie pozwoliła zmienić 5 miejsca w tabeli na wyższe, ale strata do czwartej AP Jagiellonii i trzeciej Legii została zmniejszona.

W ostatniej kolejce Polonia zagra na wyjeździe z liderem – Jagiellonią Białystok. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli nasi gracze, którzy wygrali na Saharze 5:1. Początek rewanżu w czwartek o 19:00.

***

CLJ U-15: Polonia Warszawa – UKS Varsovia 0:3 (0:2)
bramki: 

Niestety Polonia na własnym boisku nie dały rady Varsovii, która przed tą kolejką miała tyle samo punktów.

W ostatniej kolejce „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe z Escolą. Poczatęk w sobotę o 12:00. Spotkanie większego znaczenia już nie ma. Polonia skończy rozgrywki na 3 miejscu, a Escola spada z CLJ.

Author: muchomor

Dodaj komentarz