Pewna wygrana z Bronią Radom

Zgodnie z planem Polonia pokonała bez większych problemów Broń Radom. Nasz zespół wygrał 3:0, dwie bramki padły w pierwszej połowie. Jedyne co może martwić, to trzeci z rzędu spudłowany karny, tym razem przez Marcina Kluskę. Jego strzał w słupek dobił jednak Szymon Lewicki, więc większych konsekwencji pomyłka nie miała.

Szymon Lewicki

21.05.2022, Warszawa
Polonia Warszawa – Broń Radom 3:0 (2:0)
bramka: Szymon Lewicki 35 74, Marcin Kluska 45

Polonia: Michał Brudnicki – Filip Arak Ż (46. Eryk Mikołajewski), Szymon Jarosz, Tomasz Wełna Ż – Adam Pazio, Piotr Marciniec, Damian Mosiejko (68. Łukas Piątek), Wojciech Fadecki (68. Marcin Pieńkowski) – Krzysztof Koton, Szymon Lewicki (75. Krystian Pieczara), Marcin Kluska (80. Rafał Parobczyk)

Author: muchomor

12 thoughts on “Pewna wygrana z Bronią Radom

 1. Fajnie się ta sobota zakończyła. Mamy po 3 punkty z Legionovią, ale wychodzimy z lepszym bilansem bramkowym. Oni 2:1, a my 3:0. Gdyby na koniec punkty jakoś się zrównały, wyjdzie lepiej dla nas.

  Kibice Broni byli dziś na stadionie. Świetnie. Niech trochę urozmaicenia będzie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie to już tradycją co spotkanie. Zastanawiam się, jak im się oglądało mecz zza bramki. Nikt nie pomyślał, żeby ich dać na drugą trybunę?

 2. Oby taka atmosfera jak na dzisiejszym meczu była na każdym. Czy ochrona kontrolowała co kibice Broni wnoszą na sektor ? I tylko szkoda że Legionowo znów wygrało. Nie ma już możliwości potknięcia. Trzeba wygrać wszystko do końca….

  1. Następnym razem idź i zadenuncjuj. Oprawa kibiców Broni szacunek.

  1. Oczywiście trzeba grać o zwycięstwo, ale też trzeba mieć z tyłu głowy, że jest margines. Wyjazd do Łowicza zapowiada się mega ciężko. Jeśli zamiast wygranej będzie remis, nadal awans w naszych rękach.

 3. Gratulacje dla zespolu i sztabu i oby tak jusz do konca tej ligi ,
  Lewicki zaskoczyl ,wkoncu Smalec zrozumial ze swiete krowy doprowadza go do nikat i potrzasnol gwiazdkami ..dobrze ze nie za pozno puki wszystko od nas zalezy…
  Jeszcze zostalo 5 krokow do pokonania.

 4. Spodziewalem się, że Szymon niebawem pokaże swoją jakość. Świetnie, że trener postawił na Szymona. Zwycięstwo Polonii to w dużej mierze jego zasługa. Gratulacje dla całej Drużyny!!!

 5. Marginesu błędu nie ma , mamy 4 punkty straty i 1 mecz zaległy. Wszystko musimy wygrać. Lewicki zaczyna biegać, może i znowu dobił ale ma ten instynkt, który zatracił Pieczara. Czy Wełna nie będzie pauzował?
  Mi bardzo imponowali kibice Broni, powinniśmy im podziękować za super atmosferę.Poza tym urwali punkty Legionovii. Mecz spoko, teraz mega ciężki wyjazd do Łowicza.

  1. Wszystko zależy od tego, czy Legionovii naprawdę zależy na awansie. 2 Liga to inne wydatki. Może zadowolą się pucharem mazowieckiego ZPN? Tylko, czy go zdobędą? Najlepsza dla nas byłaby sytuacja, jak w Ekstraklapie, gdzie Kuchenkorz podzielił się tytułami z Rakowem

Dodaj komentarz